Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Serdem’in Mutfağından

Serdem’in Mutfağından
bu haftaki konukları Ortopedi, Omurga, Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Hacı Kutlu, Fitoterapist Mustafa Aydıner, elişinin en güzel örneklerini vermek üzere Aslı Demirel ve masaj teknikleri uzmanı Şevval Özçelik konuk oluyor.

EĞLENCELİ, ÖĞRETİCİ, SAĞLIKLI BİR YAŞAM SERDEM’İN MUTFAĞI’NDA

Serdem’in Mutfağı programının bu haftaki konukları Ortopedi, Omurga, Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Hacı Kutlu, Fitoterapist Mustafa Aydıner, elişinin en güzel örneklerini vermek üzere Aslı Demirel ve masaj teknikleri uzmanı Şevval Özçelik konuk oluyor.
Serdem’in Mutfağı’nda her hafta güzel yemek yapmanın sırları paylaşılıyor. Serdem Coşkun’un sunduğu Serdem’in Mutfağı’nda lezzetli yemekler yapılırken Fitoterapist Mustafa Aydıner de hangi bitkilerin ne tür hastalıklara iyi geldiğini izleyenlere aktaracak. Kadınların vazgeçilmez uğraşlarından el işinin en güzel örneklerini ve püf noktalarını Aslı Demirel açıklayacak. Ağrıyan yerlerinize iyi gelecek masaj tekniklerini Şevval Özçelik canlı yayında anlatacak. Omurga, ortopedi ve Travmatoloji uzmanı Prof. Dr. Hacı Kutlu ‘da ortopedik sorunlar hakkında izleyenlerden gelen soruları canlı yayında cevaplandıracak.
Serdem’in Mutfağı Cumartesi- Pazar günleri ilginç sürprizleri, leziz yemekleri ve sevilen sanatçı konuklarıyla 15.00’te Kanal 7 ekranlarında.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/30170/serdemin-mutfagindan.html