Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Samanyolu

Samanyolu
Zülal’i Ömer’in yanında gören Nejat, panikle Zülal’i oradan hemen uzaklaştırır. Nejat’ın paniği, Ömer’in aklındaki sorulara ışık tutarken, Ömer cevabı doğru yerde aradığından emin olur.

Konakta gerginlik!  Ortaya çıkan sırlar yeni başlangıçlara sebep oluyor!  Feride Hanım, Zülal’ı korumak için yeni önlemler alıyor!


Eda ve Nejat arasındaki ilişkiyi kıskanan Zülal, bu durumda ne yapacak?

Ömür boyu sürecek bir aşk hikayesi...
Samanyolu”   (Yeni Bölüm)
10.Bölüm Özeti:  Zülal’i Ömer’in yanında gören Nejat, panikle Zülal’i oradan hemen uzaklaştırır. Nejat’ın paniği, Ömer’in aklındaki sorulara ışık tutarken, Ömer  cevabı doğru yerde aradığından emin olur.
Nejat ile Zülal arasında Ömer yüzünden başlayan gerginlik tırmanır ve bütün konağa yayılır. Zülal’in Melek’e tepkisiyse olayların tamamen kontrolden çıkmasına neden olur. Nejat, Zülal’i Ömer’den uzak tutmak için Evsed’in geçmişinin bir kısmını ona anlatmak zorunda kalır. Konakta yaşanan gerginlik, Feride Hanım’ın tedirginliğini artırır ve onu büyük bir kararın eşiğine getirir.
Belkıs, Nükhet’in üzüntüsünün altında yatan gerçek nedeni öğrenir. Belkıs, Nükhet’i Namık konusunda cesaretlendirirken, öğrendiği bilgilerle Namık’ı köşeye sıkıştıran hamlelerine başlar. Nejat, Namık’ı Zülal’den uzak durması konusunda bir kez daha uyarır. Ancak Namık’ın
Zülal hakkındaki düşünceleri Nejat’ın huzursuzluğuna bir yenisini ekler. Ömer hakkındaki araştırmasından önemli bir sonuç elde eden Belkıs, artık Ömer’e nasıl yaklaşacağını bilmektedir. Evsed ve Feride Hanım’ın Ömer hakkında öğrendikleri yeni gerçek ise endişelerini artırır. Zülal’in bir süre çiftlikte kalma teklifini kabul etmekten başka çareleri kalmaz.
Zülal, Eda ile Nejat arasındaki ilişkiyi kıskanırken, Nejat da artık Namık’ın Zülal konusunda ciddi bir tehlike olduğundan emindir. Zülal ile Nejat arasındaki çekişmeyse Melek’in canını acıtmaya devam eder. Duygularını daha fazla saklayamayan Melek, Nejat’a aşkını itiraf eder. Namık ve Eda’nın da çiftliğe gelmeleriyle olaylar yeni bir boyut kazanır. Namık’ın Zülal’e doğru attığı adım bütün dengeleri alt üst edecektir. 


Yapım     : AY Yapım / Kerem Çatay
Yönetmen    : Andaç Haznedaroğlu
Senaryo    : Ece Yörenç, Melek Gençoğlu
Müzik         : Toygar Işıklı
Oyuncular      : Özcan Deniz (Nejat), Vildan Atasever (Zülal), Hülya Darcan (Feride), Hatice Aslan (Belkıs), Kenan Ece (Namık), Nesrin Cevadzade (Melek), Ayça Bingöl (Evsed), Rıza Akın (Halil), Melike Emiroğlu (Nükhet),  Zeynep Özder (Eda),  Nusret Çetiner (Namık Baba),  Fatoş Sılan (Jale), Eray Özbal (Ömer)Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/30259/samanyolu.html