Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Nip/Tuck

Nip/Tuck
Altıncı sezonun ilk bölümünde Sean ve Christian, bozulan ekonomik koşullar altında McNamara/Troy’u sağlam tutmak için kolları sıvar ve gelirlerini arttırabilmek için ekibe yeni bir cerrah daha katarlar. Liz hayatını değiştirecek bir haber alır.

Televizyonun En Sarsıcı Dizisi
                                             
DİKİŞ İZİ HEP KALIR!

Televizyon dünyasının en sert, şaşırtıcı ve sarsıcı dizisi, Emmy ve Altın Küre ödüllü  “Nip/Tuck”, uzun süren bekleyişin ardından nefes kesici görüntüleri, olağanüstü sahneleri ile e2 ekranında başladı... Yeni sezon büyük değişiklikleri de beraberinde getiriyor. Ekonomik krizin etkilerini derinden hisseden cerrahlarımız Christian ve Sean’ı çok zor günler bekliyor.  6 sezonun ilk bölümünü kaçıranlar ekran başına...
Dikiş İzi Hep Kalır...
Televizyon dünyasının en sert dizisi 6. sezonuyla Perşembe gecesi ekrana geri dönüyor. Estetik dünyasının her türlü garipliğini bize gösteren estetik doktorlarımız Sean McNamara (Dylan Walsh) ve Christian Troy (Julian McMahon) son sezonda ekonomik krizin pençesine düşüyor. Paranın insana neler yaptırabileceğini, karakterlerin nasıl etkileneceğini bu sezon izleyip göreceğiz.
İlk sezondan itibaren bizleri şaşırtan Christian – Sean ilişkisi de bir sonuca bağlanıyor. Kimse gerçeklerden kaçamıyor, aralarındaki sevgi-nefret ilişkisi daha da belirgin bir hal alıyor ve tüm kozlar oynanıyor.
Bu sezon da Christian – Julia - Sean’in çocukları da birçok problem çıkarıyor. Annie’nin psikolojik problemleri gün yüzüne çıkarken, olumsuz değişimi Sean ve Julia’nın başına büyük dert açıyor.
Hikaye sonlanırken, tarih de birçok açıdan kendini tekrarlıyor. Christian ve Sean’in üniversite yılları, Sean’in çocuklarından ayrı kaldığı dönemlerdeki depresif ruh hali, Kimber’ın Christian hevesi aşina olduğumuz sorunları tekrar karşımıza çıkarıyor.
6. Sezon 1. Bölümde Neler Oluyor?

Altıncı sezonun ilk bölümünde Sean ve Christian, bozulan ekonomik koşullar altında  McNamara/Troy’u sağlam tutmak için kolları sıvar ve gelirlerini arttırabilmek için ekibe yeni bir cerrah daha katarlar. Liz hayatını değiştirecek bir haber alır. Matt ve Kimber birbirinden farklı kariyer arayışları içine girer ancak ikisinin arayışları da karmaşık sonuçlar doğurur. Sean, iyiye giden ilişkilerine karşın Teddy’ye mesafeli davranır. Dizinin bu bölümüne Dr Mike Hamoui rolüyle Mario Lopez konuk olacak.

6. Sezonun Sürpriz Konuklarıyla Tanışalım
Nip/Tuck bu sezon da yine birbirinden tanıdık simalarla dolup taşıyor. Gilles Marini, Mario Lopez, John Rivers ve Melanie Griffith gibi diziye dahil olacak konuk oyuncuların yanı sıra daha önceden tanıdığımız ve 6. sezonda tekrar karşımıza çıkacak karakterler:
Ava Moore: Geçmişte karakterlerimiz üzerinde büyük etkiler yaratmış, unutulması mümkün olmayan sahnelere imza atan Ava Moore sezonun son iki bölümünde geri  dönüyor. Christian ve Sean’ın büyük sırrını ortaya çıkardıkları, izleyiciyi şoka sokan Ava Moore yakışıklı kahramanlarımızın dünyasını bir kez daha sarsıyor.  
Escobar Gallardo: Arada sırada ortaya çıkan, ikiliyi canından bezdiren Escobar Gallardo sezonuna özel bir kez daha ortaya çıkıyor. Gallardo’nun etiksizliği, duygusuzluğu ve gül cemali, doktorların midesini kaldırmaya yetiyor.
Kim Kimdir?
Dylan Walsh.................................................. Dr. Sean McNamara 

Julian McMahon.............................................Dr. Christian Troy       

John Hensley..................................................Matt McNamara         

Roma Maffia.................................................. Dr. Liz Cruz             

Kelly Carlson...................................................Kimber Henry        


Joely Richardson.............................................Julia McNamara        
 
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/30404/nip-tuck.html