Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Kapalıçarşı

Kapalıçarşı
Fırat, reklam yıldızı olarak havalı bir giriş yaptığı çarşıya hareket getirir. Kadın müşterilerin hayranlığını kazandığı gibi, tanıştığı esnafı da kolayca etkisi altına alır. Ama dünyayı umursamaz tavrıyla yaptıkları, abisi Arif’i çileden çıkartacaktır.

Çarşıda Fırat rüzgarı esiyor!

“Kapalıçarşı”, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için
 6 Şubat Cumartesi akşamı bir kez daha atv’de!
Sakın Kaçırmayın!


KAPALIÇARŞI
(Tekrar)
17. Bölüm Özeti:  Fırat, reklam yıldızı olarak havalı bir giriş yaptığı çarşıya hareket getirir. Kadın müşterilerin hayranlığını kazandığı gibi, tanıştığı esnafı da kolayca etkisi altına alır. Ama dünyayı umursamaz tavrıyla yaptıkları, abisi Arif’i çileden çıkartacaktır. Onun bu gürültülü gelişine, en az Arif kadar gıcık olan biri daha vardır.
Diyar, Cemal’i kaybetmenin acısıyla her an sevdiklerine bir şey olacak korkusu yaşamaktadır. Öte yandan dükkanda Cemal’in eksikliği gitgide daha fazla hissedilir. Diyar ve Mahmut’un çaresiz kaldığı durumlarda imdada yetişecek olan kişiyse burunlarının dibindedir.
İyi bir evlat olmaya çalışan Timur, babasına bir jest yapmak ister. Ancak Ziya’nın tepkisi hiç de umduğu gibi olmaz. Öte yandan Salih, Timur’un peşini kolay bırakmayacaktır.
Bu arada Mahmut, Seher’in başka birine aşık olduğundan neredeyse emindir. Ve adamın kim olduğunu bulmaya kararlıdır.
Arda ne kadar kaçmaya çalışsa da Zeynep’le yakınlaşmalarına engel olamaz.


Yapım            : TMC
Yapımcı        : Erol Avcı
Senaryo        : Gaye Boralıoğlu- Neşe Şen
Yönetmen        : Ömür Atay   
Görüntü Yönetmeni     : Ali Özel
Müzik            : Orient Express
Oyuncular        : Olgun Şimşek (Mahmut), Aslı Tandoğan (Diyar), Mert Fırat (Arda), Erkan Can (Ziya), Engin Altan Düzyatan (Fırat), Selen Seyven (Yasemin), Nergis Çorakçı (Nimet), Onur Bayraktar (Timur), Haldun Boysan (Celep Osman), Ayşe Selen (Macide), Tolga Tekin (Mustafa), Begüm Akkaya (Dilek), Serena Yapaöz (Zeze), Rafi Emeksiz (Garbis Usta), Deniz Gürzumar (Çaycı Gıyabettin)Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/30405/kapalicarsi.html