Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > 3-2-1 Pişir

3-2-1 Pişir
Deniz Arcak’ın sunumu ile “3-2-1 Pişir” bugün yeniden Kanal D ekranında!

Deniz Arcak’ın sunumu ile “3-2-1 Pişir” bugün yeniden Kanal D ekranında!

Kanal D’nin eğlenceli yemek yarışması programı “3-2-1 Pişir” kısa bir aranın ardından, tiryakileriyle bugünden itibaren yeniden buluşuyor. Programda izleyicilere bir de sürpriz var.
3-2-1 Pişir”i artık Deniz Arcak sunuyor.
Kanal D’nin beğeniyle izlenen yemek yarışması programı “3-2-1 Pişir”i artık Deniz Arcak sunuyor. Eğlencesi, neşesi ve yarışma heyecanı daha da artan “3-2-1 Pişir”, tüm hızıyla yine hafta içi her gün ekrana gelecek.
Dünyanın birçok ülkesinde de beğeniyle takip edilen yarışma, hem pratik mutfağın sırlarını hem de düşük bütçeli lezzetli sofraların püf noktalarını izleyicileriyle paylaşıyor.
İşinde başarılı iki usta aşçı, kendilerine yamaklık yapan yarışmacıların getirdikleri 10 lira tutarındaki 5 malzemeden en az 3 çeşit yemek yapıyorlar. Aşçılar, stüdyoda ilk kez gördükleri bu malzemelerden anında menü hazırlamakla kalmayıp, aynı zamanda tüm bu yemekleri 25 dakikada pişiriyorlar. Sağlıklı, pratik ve leziz tariflerin yer aldığı
3-2-1 Pişir”de, günün en lezzetli menüsünü kimin yaptığına stüdyodaki seyirciler karar veriyor ve günün birincisi belirleniyor.
Eldeki malzemeden harika sofralar hazırlayıp, her gün izleyicilere en az
6 çeşit yemek tarifi veren bu eğlenceli programda ayrıca, yemek yapmanın püf noktaları, mutfağa dair küçük ipuçları da yer alıyor.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/30473/3-2-1-pisir.html