Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Fırtına / Yeni Bölüm

Fırtına / Yeni Bölüm
Ali ve Zeynep'in konuşması, ailelerin aniden patlak veren kavgasıyla yarım kalır. Zeynep o karmaşada hamile olmadığını söyleyemez. Ancak Ali herkese bir bebek beklediklerini açıklar. Bununla birlikte olaylar, Zeynep'i zor bir çıkmaza sürükler.

Fırtına / Yeni Bölüm


38. Yeni Bölüm


  Zeynep istifa ediyor!

Ali ve Zeynep'in konuşması, ailelerin aniden patlak veren kavgasıyla  yarım kalır. Zeynep o karmaşada hamile olmadığını söyleyemez. Ancak Ali herkese bir bebek beklediklerini açıklar. Bununla birlikte olaylar, Zeynep'i zor bir çıkmaza sürükler.
Diğer taraftan Hasan ve Fevzi ortaklığı tazelenirken, Emine ve Sakine arasındaki ortaklık sona erer. Bundan böyle Sakine dükkana adımını atmayacaktır. Ama Sakine de boş duracak değildir. Gizli kalmış girişimci ruhuyla, iki aile arasında çetin bir savaşın başlamasına neden olur.

Necip'ten kurtulmaya çalışan Sevda ise Hoca'yla eskisi gibi ilgilenemez. Bu durum Hoca'yı fena halde rahatsız etmektedir. Bir an önce bir şeyler yapmalı ve Necip'i Sevda'dan uzaklaştırmalıdır.

Tüm bunlar olurken Zeynep, Faruk'un kendisine neden yakın davrandığını öğrenir. Bunun üzerine hemen istifa eder. Ancak kötü şeyler olmasından korktuğu için işten ayrılma sebebini Ali'ye açıklayamaz. Bu durum Ali'nin farklı şeyler düşünmesine ve işlerin daha da karışmasına neden olacaktır.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/3049/firtina-yeni-bolum.html