Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Seyr-i Alem

Seyr-i Alem
"Seyr- i Alem" bu hafta da renkli görüntülerle gününüze neşe katacak. Magazin'e yeni bir anlayış getiren Seyr-İ Alem her Pazar dopdolu bir programla izleyicilerine keyifli dakikalar geçirtmeyi amaçlıyor.

Seyr-i Alem
 
Sunucular: Ayşin Zeren 
 

 
 
"Seyr- i Alem" bu hafta da renkli görüntülerle gününüze neşe katacak. Magazin'e yeni bir anlayış getiren Seyr-İ Alem her Pazar dopdolu bir programla izleyicilerine keyifli dakikalar geçirtmeyi amaçlıyor. TRT yayınlanan dizi, drama ve müzik-eğlence programlarının kamera arkası görüntülerini yansıtan programda, setlerde yaşanan ilginç olayların yanısıra, oyuncu ve sunucuların günlük yaşantılarından kesitler ekrana geliyor.

Ayşin Zeren'in sunduğu programda bu hafta kameralara, "Baba Oluyorum" dizisinin en komik sahneleri yansıyor. "Ariflerin Dilinden" programının çekim setinden kamera arkası görüntülerin ve yapım ekibiyle yapılan röportajların ekrana geleceği programda, THM Saz Sanatçısı Arif Balaban'la da bağlama üzerine özel bir sohbet sizi bekliyor. "İyi Sabahlar" programının mutfağına konuk olacak "Seyr-i Alem"de ayrıca Eurovision Şarkı Yarışması'nda Kenan Doğulu'nun seslendireceği "Shake it up Shekerim"in klibini izleyebilirsiniz.


 
Yayın
08.04.2007  14:45 / TRT1
08.04.2007  04:10 / TRT1
 


Ayþin Zeren 


Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/3059/seyr-i-alem.html