Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Çarıklı Milyoner

Çarıklı Milyoner
Ünlü bir milyoner, geçirdiği kaza sonucu ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeder. Avukatlar vasiyeti açıklayınca yakınları şoka girer. Çünkü tüm servetini kimsenin varlığından haberdar olmadığı öz oğlu Bayram’a bırakmıştır.

 TÜRK FİLMİ “ÇARIKLI MİLYONER”

Kanal 7’de Kemal Sunal klasiklerinden biri daha; ÇARIKLI MİLYONER...
Ünlü bir milyoner, geçirdiği kaza sonucu ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeder. Avukatlar vasiyeti açıklayınca yakınları şoka girer. Çünkü tüm servetini kimsenin varlığından haberdar olmadığı öz oğlu Bayram’a bırakmıştır. Avukatlar ve aile üyeleri hemen Bayram’ın peşine düşerler. Davulcu Bayram, köyde herkesin sevdiği iyi yürekli bir gençtir.  Genç delikanlı, onu bekleyen zengin ve rahat bir yaşam için İstanbul’un yolunu tutar. Basın da çoktan milyoner olan Bayram’ın peşine düşmüştür. Fotoğrafını çekip gazetesinde yayınlatmayı kafasına koyan acar muhabir Necla, Bayram’a yaklaşmanın tek yolunu dener ve bunu başarır. 


Yönetmen: Kartal Tibet, Oyuncular: Kemal Sunal, Necla Nazır, Ali Şen, Jale Efecik, Belkıs Dilligil, Memduh Ün, Yapım: 1983-Türkiye, Tür : KomediSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/30610/carikli-milyoner.html