Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Mad Men

Mad Men
Don ve Betty, kızlarının son zamanlardaki olumsuz davranışları hakkında öğretmeniyle konuşmaya okula giderler. Öğretmen bu davranışların dedesini kaybetmekten kaynaklandığını düşünmektedir.

2008-2009 EMMY ödüllerinde yılın en iyi dizisi ödülünü alan
“MADMEN”
The Sopranos’un Emmy ödüllü yapımcı ve yazarı Matthew Weiner’in iki sene üst üste Emmy ödülü alan dizisi MADMEN 3. sezon bölümleriyle e2 ekranlarında... Her Çarşamba saat 22:15’de izleyebileceğiniz “MADMEN” 3. sezon 5. Bölümüyle sizleri yine ekran başına kilitleyecek.
3. SEZON 5. BÖLÜM: “SİS”
Don ve Betty, kızlarının son zamanlardaki olumsuz davranışları hakkında öğretmeniyle konuşmaya okula giderler. Öğretmen bu davranışların dedesini kaybetmekten kaynaklandığını düşünmektedir. Sterling Cooper’da Lane şirket içi harcamaların fazla olmasından yakınmaktadır. Bu sırada Pete eski bir meslektaştan hiç beklemediği bir teklif alacaktır. Bu teklifin Peggy’ye de sunulması onu daha da çok şaşırtacaktır. Peggy, teklif karşısında ne yapması gerektiği hakkında çelişkiye düşer. Tüm bunlar olurken, Betty doğuma girer. Don hastanede bir başka baba adayıyla doğumun gerçekleşmesini beklerken, kısa süre önce babasını kaybeden Betty’yi çok başka bir tecrübe beklemektedir.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/30953/mad-men.html