Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Doktorum

Doktorum
Kanal D’nin sunuculuğunu Zahide Yetiş ve Op. Dr. Aytuğ Kolankaya’nın yaptıkları sağlık programı “Doktorum”da bugün görünümünden mutsuzluk duyan iki kişinin baştan yaratılma öyküsü var. “

Doktorum

“Bacak Ağrıları, Ödem ve Varisler”
Kanal D’nin sunuculuğunu Zahide Yetiş  ve Op. Dr. Aytuğ Kolankaya’nın yaptıkları sağlık programı “Doktorum”da bugün görünümünden mutsuzluk duyan iki kişinin baştan yaratılma öyküsü var. “Doktorum, Beni Baştan Yarat” diyen ve Doktorum’a baş vuran iki kadından biri Estetik Cerrah Fatih Dağdelen diğeri ise Estetik Cerrah Hasan Fındık tarafından yepyeni bir görünüme kavuşturuldu.
Estetik ve Rekonstrüktif Cerrah Fatih Dağdelen 29 yaşındaki Yasemin Yakıcı’yı ameliyat etti. Yakıcı’ya  burun estetiği yapıldı, meme silikonu takıldı, kulakları arkaya doğru yapıştırıldı, karnından alınan yağla yanakları dolduruldu. Ayrıca yüzüne ve gözaltlarına botoks uygulandı.
Estetik ve Rekonstrüktif Cerrah Hasan Fındık ise imam eşinin izni ile Doktorum’a başvuran 43 yaşında ve 4 çocuk annesi Aynur Sevinç’i yepyeni bir görünüme kavuşturdu.  Aynur Sevinç’in çok iri olan memeleri küçültüldü, karın germe ameliyatı yapıldı ve liposuction yöntemiyle baldırlarından ve belinden yağ alındı.
Yalnızca fiziki görünümleri değil tarzları, yürüyüşleri, saçları ve kıyafetleriyle de inanılmaz bir değişim, dönüşüm yaşayan Yasemin Yakıcı ve Aynur Sevinç’in yeniden yaratılma öyküleri, onları operasyonlar sonrasında  ilk kez Doktorum’da gören yakınlarının tepkisi….
Doktorlarının anlattıkları…İki kadının ameliyat öncesi röportajları….Hepsi Doktorum’da.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/30967/doktorum.html