Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Parmaklıklar Ardında

Parmaklıklar Ardında
Ahmet sonunda Tansel’in açığını yakalar. Tansel, Ziynet’e gelen bir mektubu saklamıştır. Mektup yüzünden çıkan tartışma Tansel’e pahalıya patlar. Olay büyür Ahmet, Tansel hakkında takibat başlatır.

Hapishanede taşlar yer değiştiriyor… Tansel tutuklanıyor, yeni mahkum ortalığı bir anda karıştırıyor.

Heyecan dolu yeni bölümüyle “Parmaklıklar Ardında”, 25 Şubat Perşembe akşamı atv’de... Sakın kaçırmayın!

PARMAKLIKLAR ARDINDA  (Yeni Bölüm)

89. Bölüm Özeti:  Ahmet sonunda Tansel’in açığını yakalar. Tansel, Ziynet’e gelen bir mektubu saklamıştır. Mektup yüzünden çıkan tartışma Tansel’e pahalıya patlar. Olay büyür Ahmet, Tansel hakkında takibat başlatır. Tansel’in bilgisayarları ve odasındaki tüm evrak incelemeye alınacaktır. Tansel tutuklanır. Acaba hangi koğuşa konacaktır? Ekrem her zamanki gibi yangına körükle gitmeye hazırdır. Berna ise değişen durumda kime yanacağını hesaplamaya çalışmaktadır. İdarede çelişkiler had safhaya varmışken koğuş da beklenmedik yeni mahkumun gelişiyle hareketlenir.
Bu arada Kevser oğulunun çocuk yuvasından alındığı haberiyle sarsılır. Kızı şimdi yuvada tek başına mı kalacaktır? Koğuşta yeni bir dönem başlarken, Yasemin gitgide yalnızlaşmaktadır. Ahmet Meryem’in öldürüldüğü güne ait güvenlik kamerası kayıtlarını istetir. Daha önce Ekrem’in incelediği kayıtlar şimdi Ahmet’in önündedir. Yasemin sonunda yakayı ele verecek midir?


Yapım            : Play Prodüksiyon / Ayşe Durukan-Uğur Başaran
Yönetmen            : Nisan Akman
Görüntü Yönetmeni    : Orhan Ağaoğlu
Yardımcı Yönetmen    : Fulya Yavuzoğlu
Senaryo Danışmanı    : Feride Çiçekoğlu ve Şebnem Çıtak
Oyuncular            : Fikret Kuşkan, Zeynep Eronat, Neriman Uğur, Zeynep Gülmez, Özgül Kavruk, Ruçen Çalışkur, Dilşad Bozyiğit, Müfide İnselel, Pınar Ünsal, Seher Terzi, Şebnem Dokurel, Mustafa Selçuk Gürmeriç, Cengiz Bozkurt, Işık Yenersu, Meral Orhonsay, Aslızen, Cüneyt TürelSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/30971/parmakliklar-ardinda.html