Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > 8.Gün

8.Gün
Türkiye’nin gündemi çok sarsıcı haber dalgalarına art arda yakalanıyor. Yargıda deprem tartışmaları küllenmeden bu kez de emekli ve muvazzaf çok sayıda subaya uzanan Balyoz soruşturması gündemi belirledi.

Balyoz Soruşturması 8.Gün’de…                               
 8.GÜN

8.Gün’de bu hafta Balyoz Soruşturması masaya yatırılıyor…
Türkiye’nin gündemi çok sarsıcı haber dalgalarına art arda yakalanıyor. Yargıda deprem tartışmaları küllenmeden bu kez de emekli ve muvazzaf çok sayıda subaya uzanan Balyoz soruşturması gündemi belirledi. Darbe günlüklerinin yaratamadığı gözaltı dalgasını, Balyoz darbe planı iddiası nasıl yarattı? Balyoz soruşturması demokratik süreç açısından ne ifade ediyor? Bu kadar geniş çaplı bir gözaltı dalgası TSK’yı nasıl etkiler? Soruşturmanın siyasi gündeme etkisi nasıl olur? Yaşananların yargı depremi, seçim hesapları veya AK Parti’ye olası bir kapatma davasıyla ilgisi var mı?
Gökmen Karadağ’ın yönettiği, Radikal gazetesi yazarı Haluk Şahin, Sabah gazetesi yazarı Nazlı Ilıcak ve Posta gazetesi yazarı Candaş Tolga Işık’ın sürekli yorumcu olarak katıldığı 8.Gün İstanbul ve Ankara stüdyosundan konuklarıyla gündemi tartışıyor… 
Haftanın yedi günü soluk soluğa yaşıyoruz ve 8.Gün soruyoruz. Aslında ne oluyor? Türkiye nereye gidiyor? Türkiye ve Dünya’yı anlamak için 8.Gün tv8’de!
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/30972/8gun.html