Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Para Treni

Para Treni
John (Wesley Snipes) ve Charlie (Woody Harrelson) süt kardeşlerdir fakat çocukluktan beri birliktedirler. John siyah, Charlie ise beyazdır. John sorumluluk sahibi bir insandır ve dövüş sanatları ustasıdır. Charlie ise büyük bir kumarbazdır.

PARA TRENİ
John (Wesley Snipes) ve Charlie (Woody Harrelson) süt kardeşlerdir fakat çocukluktan beri birliktedirler. John siyah, Charlie ise beyazdır. John sorumluluk sahibi bir insandır ve dövüş sanatları ustasıdır. Charlie ise büyük bir kumarbazdır. Fakat her ikisi de New York polisidir. Her ikisi de istasyona gelip sarhoş numarası yaparak kendilerini soymaya kalkışanları yakalarlar. Bu arada aralarına bir kişi daha katılmıştır. Grace Santiago (Jennifer Lopez)...
Charlie, Grace’i gördüğü anda aşık olur. Charlie bir gün kumarda yine kaybeder ve tam öldürülecekken John onu kurtarır ve 15 bin doları Charlie’ye verir. Fakat tam parayı ödeyecekken bir kadın ona çarpar ve parayı çalar. Bu arada John ve Grace’in ilişkisi ise arkadaşlıktan daha öteye gitmeye başlayınca Charlie artık kaybedecek hiç bir şeyi olmadığını düşünerek “Para Treni”ni soymaya kalkışır.


Orijinal İsmi:      Money Train   
Yapım Yılı:   1995   
Tür:  Aksiyon, Komedi, Dram
Yönetmen:    Joseph Ruben
Oyuncular:    Wesley Snipes, Woody Harrelson, Jennifer Lopez
Süre:    98’
Ülke:    AmerikaSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/30992/para-treni.html