Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Bana Bunlarla Gel

Bana Bunlarla Gel
Geçen hafta, büyük ilgi gören “Mahzun” taklidinden sonra, Bu hafta “Nihat Boğan” taklidi kahkahalar attıracak. “Avrupalı koyun ile yerli koyunun kıyaslandığı” skecin çekimleri sırasında, canlı iki koyunu sahnede gören tiyatro seyircileri kahkahalarına engel olamadılar.

Bana Bunlarla Gel
Başrollerini Günay Karacaoğlu, Peker Açıkalın, Vural Çelik, Akasya Asıltürkmen ve genç yeteneklerin paylaştığı Bana Bunlarla Gel programının ikinci bölümünde müzik ve dans şovun eşliğinde haftanın güncel olaylarıyla, hiç bir zaman komedinin gündeminden düşmeyen konular sergileniyor.

“BEYAZ “ VE “NİHAT BOĞAN”  PARODİLERİ Bana Bunlarla Gel’DE!
Sahnede oynanan skeçlerin yanısıra, sahne arkasındaki komik olayları da yayınlayarak yeni bir format yaratan Bana Bunlarla Gel güldürmeye devam ediyor.
NİHAT BOĞAN TAKLİDİ İÇİN TİYATRO SAHNESİNE CANLI KOYUN ÇIKARILDI!
Geçen hafta, büyük ilgi gören “Mahzun” taklidinden sonra, Bu hafta “Nihat Boğan” taklidi kahkahalar attıracak.  “Avrupalı koyun ile yerli koyunun kıyaslandığı” skecin çekimleri sırasında, canlı iki koyunu sahnede gören tiyatro seyircileri kahkahalarına engel olamadılar.
VATANDAŞIN GÜNDEMİ Bana Bunlarla Gel’DE!
Kahkahanın müzik ve dansla harmanlandığı Bana Bunlarla Gel’de, gündemdeki olaylar da ince ince hicvediliyor...
BAKKALIN İSYANI
Geçtiğimiz günlerde, Başbakanın açıklamasıyla gündeme gelen bakkalların durumu, kahkahanın süzgecinden geçirilerek Bakkalın İsyanı isimli skeçte ele alınıyor.
İNTERNETTEN SATILAN ORGANLAR
Yine gazete sayfalarına yansıyan, internette yapılan organ satışı Canlı Organ Pazarı isimli skeçte hicvediliyor.
MİSAFİRLİK Mİ BEYAZ SHOW MU?
Televizyonun komşuluk ilişkilerini nasıl etkilediğini anlatan O Bir Misafir isimli skeçte komşularını Beyaz Show’daki gibi ağırlayan bir ailenin komik halleri sahneleniyor.


YÖNETMEN    : Bora TEKAY
YAPIMCI     : MinT Yapım – Birol Güven
SENARYO       : Birol GÜVEN, Metin AÇIKGÖZ, Caner GÜLER, Müfit Can SAÇINTI ve Yılmaz OKUMUŞ
OYUNCULAR : Günay KARACAOĞLU,Peker AÇIKALIN,Vural ÇELİK,Akasya Aslı TÜRKMEN ve genç yeteneklerSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/31246/bana-bunlarla-gel.html