Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Haber Merkezi Haftasonu

Haber Merkezi Haftasonu
Sabah 10’dan 13’e kadar sürecek canlı yayında Gülay Afşar Seda Bağcan, Jülide Kural, Şebnem Köstem ve Meriç Benlioğlu’nu ağırlıyor. Ayrıca Prof. Dr. Faruk Buyrun’da sağlık sorularını yanıtlıyor.

Gülay Afşar ile
“HABER MERKEZİ HAFTASONU”

Gülay Afşar canlı yayın bağlantıları, son dakika gelişmelerinden detaylar, haber bültenleri, magazin ve kültür- sanat gündemi ile NTV ekranında. Sabah 10’dan 13’e kadar sürecek canlı yayında Gülay Afşar Seda Bağcan, Jülide Kural, Şebnem Köstem ve Meriç Benlioğlu’nu ağırlıyor. Ayrıca Prof. Dr. Faruk Buyrun’da sağlık sorularını yanıtlıyor. 
2010 ve 2011 yıllarında Tina Turner’la iki ayrı Mantra albümü yapmaya hazırlanan Seda Bağcan’ın ”Sunrise” albümü, Avrupa’daki başarısının ardından Türk dinleyici ile buluştu. Seda Bağcan, bu albümünü ve mantra müziğini anlatmak için Haber Merkezi Haftasonu programının konuğu oluyor.
Programın diğer konukları ise İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nın (İBBŞT) yeni oyunu "Bakhalar"ın oyuncuları Jülide Kural, Şebnem Köstem ve Meriç Benlioğlu.
Prof. Dr. Faruk Buyrun Yanıtlıyor
Programın sağlık bölümünde Prof. Dr. Faruk Buyrun “gebelikte düşüklerin artmasının nedeni nedir” sorusuna yanıt  veriyor…
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/31259/haber-merkezi-haftasonu.html