Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Yetenek Avcısı

Yetenek Avcısı
Yetenek Avcısı programına Türkiye’nin dört bir yanından katılan yetenekli insanlar stüdyoda birbirinden ilginç performanslarını sergileyecekler.

YETENEK AVCISI
MİNİK BAŞAK İSTİKLAL MARŞI’NIN ON KITASINI EZBERE OKUYOR AMA NASIL?

İstiklal Marşı’nı ezbere okuyan minik Başak yaşından beklenmeyen bir performansla bu hafta Yetenek Avcısı stüdyolarındaki herkese parmak ısırttı. 6 yaşındaki Başak, hem içten duaları, hem de okuduğu şiirleriyle yaşıtlarından farklı olduğunu bu hafta Kanal 7 izleyenlerine de ispat edecek.  08 Mart Pazartesi akşamı yayınlanacak olan Yetenek Avcısı programına Türkiye’nin dört bir yanından katılan yetenekli insanlar stüdyoda birbirinden ilginç performanslarını sergileyecekler.
Muhsin Bay’ın sunduğu Yetenek Avcısı programına bu hafta İzmir’den katılan 6 yaşındaki Başak Gökgöz, Türk ulusunun derin duygularını yansıtan on kıtalık İstiklal Marşı’nı ezbere okuyacak. Minik Başak okuduğu şiirler ve ettiği dualarla sadece Yetenek Avcısı’nın sunucusu Muhsin Bay’ı değil TV’leri başındaki izleyenleri de duygulandıracak. Adana’dan programa katılan Biyoenerji Uzmanı Yusuf Sağlam vücudundaki enerji ile insanların hastalıklarını tespit ve tedavi ettiğini iddia ediyor. Bu yeteneğini bizzat stüdyoda düzenleyeceği seanslarla ispat etmeye çalışacak.
Denizlili Halime Teyze sipsi çalıp kaşık oyunu oynuyor ve internette izlenme rekorları kırıyor. Bu müzikal yeteneğini şimdi de Yetenek Avcısı stüdyolarında Kanal 7 izleyenleri için tekrarlayacak. Türkiye’nin en iyi komedi dans ekibi olan Komedi Dans Üçlüsü Yetenek Avcısı’na İzmir’den konuk olacak ve programda çok eğlenceli bir şov sunacak.  İsmail Kalın hayatta hiçbir engel tanımıyor. Dünyaya tersten bakıyor. Engelli olması merdiven basamaklarını ellerinin üzerinde inip çıkmasına engel olamıyor. Yetenek Avcısı İsmail Kalın’ı da bu özel yeteneği ile programda konuk edecek. 
Yetenek Avcısı programında bu hafta ayrıca Bursa’dan İllüzyonist Timuçin muhteşem bir gösteri sunacak. Barış İlensiz cetvelden kaval sesi çıkarıp şarkı söyleyecek. Ve son olarak Grup Hicaz İstanbul, stüdyoda gitar ve ney çalıp kendi bestelerini seslendirecek. Türkiye’nin dört bir köşesinden yetenekleriyle çevrelerinde dikkat çeken isimleri bulup çıkartan Yetenek Avcısı’nda bu hafta Muhsin Bay’ın konukları yine çok renkli. Yetenek Avcısı Pazartesi akşamı 23.30’da Kanal 7’de. 
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/31326/yetenek-avcisi.html