Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Cümbür Cemaat Aile

Cümbür Cemaat Aile
İsmet baba’nın eski ortağı ve can düşmanı Fikri, İsmet babanın dükkânının tam karşısına sırf onu iflas ettirmek için oğlu Sarp’a yeni bir kumaşçı açmıştır. Fikri, İsmet’in canını sıkabilecek hiç bir fırsatı kaçırmaya niyetli değildir.

CÜMBÜR CEMAAT AİLE

“Çocuklar hiçbir zaman büyümezler” sloganıyla yola çıkan Cümbür Cemaat, bir ailenin etrafında gelişen sorunları, olayları ve yaşanan aşkları mizahi bir dille aktarıyor. 
Başrollerini deneyimli oyuncu Ahmet Gülhan, “Kurtlar Vadisi”nin “Muro”su olarak tanıdığımız Mustafa Üstündağ, Mahir İpek, Nihal Yalçın, Gülden Avşaroğlu, Gülümser Gülhan, Aşkın Şenol ve “En Son Babalar Duyar” dizisinden hatırladığımız Ali Erkazan’ın oynadığı Cümbür Cemaat Aile yeni bölümüyle her Salı izleyicileriyle buluşuyor.
3.Bölüm Özet
İsmet baba’nın eski ortağı ve can düşmanı Fikri, İsmet babanın dükkânının tam karşısına sırf onu iflas ettirmek için oğlu Sarp’a yeni bir kumaşçı açmıştır. Fikri, İsmet’in canını sıkabilecek hiç bir fırsatı kaçırmaya niyetli değildir. Kira kontratının sonuna gelen İsmet’i bir sürpriz beklemektedir. Yavuz karısı ile barışmak için ne yaptıysa fayda etmemiştir ve Ayşegül’ü geri dönmeye ikna etmek için çakma bir intihar tezgâhlar ama bu sahte intihar Yavuz’un başına büyük işler açacaktır.  Kenan ise Sarp sayesinde hayatının fırsatını yakalamış ve Sinan Çetin’e ulaşmanın bir yolunu bulmuştur.
Cümbür Cemaat yine sıcacık, komik ve heyecan dolu bir bölümle karşınızda olacak.


YAPIMCI        :Plato Film – Sinan Çetin / 2010
PROJE TASARIM    :Fırat Parlak
YÖNETMEN        :Uğur Yağcıoğlu
SENARYO        : Fırat Doğu Parlak, Arzu Birol ve Uğur Yağcıoğlu
KİM-KİMDİR: İsmet Bey(Ahmet Gülhan), Kenan (Mustafa Üstündağ), Ayşegül(Gülden Avşaroğlu), Yavuz ( Mahir İpek ), İlkay (Nihal Yalçın), Fikri (Ali Erkazan), Sarp (Alpay Atalan), Öykü (Cansu Koç), 1.Çırak (Aşkın Şenol) Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/31333/cumbur-cemaat-aile.html