Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Gossip Girl

Gossip Girl
Kraliçe Arı konumunu üniversitede de devam ettirmeye kararlı olan Blaire, NYU’daki ilk gününe Dan ve Vanessa ile birlikte başlar. Ne yazık ki Blaire’in yurttaki oda arkadaşının, onu okulun sosyal ortamının dışında bırakmaya kararlı olan Georgina olduğu ortaya çıkar.

Gossip Girl
DİZİNİN EN OLAYLI SEZONU
3.Sezon

Gossip Girl sezon arası vermeden yepyeni bölümleriyle karşınızda. Üçüncü sezonun en büyük yeniliği ise kahramanlarımızın lise hayatını tamamen arkalarında bırakmış olmaları. Üstelik Victoria Beckham’dan Tyra Banks’e kadar pek çok ünlü isim bu sezon diziye konuk olacak!!
Sevgili Yukarı Doğu Yakası sakinleri artık birer yetişkin. Belki bir çoğu için lise artık geride kaldı ama gelecekte de onları aşk, skandal ve pek tabii birbirinden karanlık sırlar bekliyor olacak...
3.Sezon 2.Bölüm
Kraliçe Arı konumunu üniversitede de devam ettirmeye kararlı olan Blaire, NYU’daki ilk gününe Dan ve Vanessa ile birlikte başlar. Ne yazık ki Blaire’in yurttaki oda arkadaşının, onu okulun sosyal ortamının dışında bırakmaya kararlı olan Georgina olduğu ortaya çıkar. Brown’a gitmek için hazırlanan Serena, Chuck’la büyük bir kavgaya tutuşunca, Chuck’ın düşmanı Carter’la birleşip durumu eşitlemeye karar verir. Nate ve Bree, politikada birbirlerine rakip olan aileleriyle gerilim yaratacağını bildikleri halde, ilişkilerinin geleceğini keşfetmeye karar verirler.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/31343/gossip-girl.html