Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Later With Jools Holland

Later With Jools Holland
“Later with Jools Holland”da bu haftanın konuğu geniş hayran kitlesine sahip olan İngiliz Indie rock grubu Bloc Party, Keane, Jacob Dylan ve Allen Toussaint.

Later With Jools Holland
Bloc Party ve Keane
Later With Jools Holland’ta, dünyanın en ünlü müzisyenleriyle, keşfedilmeyi bekleyen birbirinden sıkı yeni gruplar aynı sahnede buluşuyor. “Later With Jools Holland”da bu haftanın konuğu geniş hayran kitlesine sahip olan İngiliz Indie rock grubu Bloc Party, Keane, Jacob Dylan ve Allen Toussaint.
Later With Jools Holland’ın ilk konukları Kele Okereke, Russell Lissack, Gordon Moakes ve Matt Tong’dan oluşan Bloc Party. 1999 yılında Okuma Festivali’nde Okereke ve Lissack tarafından kurulan gruba Moakes ve Tong daha sonradan dahil oldu. Indie müziği sevenler tarafından büyük bir hayran kitlesine sahip olan grup en güzel şarkılarını sizler için seslendiriyor.
Bloc Party’nin ardından programa Keane grubu dahil oluyor. Gitar yerine piyanoyu ana enstrüman olarak kullanan alternatif rock grubu Keane, güney İngiltere Battle’da birlikte büyüyen arkadaşlar tarafından kuruldu. Piyanoda Tim Rice-Oxley, bateride Richard Hughes ve vokalde Tom Chaplin bulunuyor.
Diğer konuklar: Jacob Dylan ve Allen Toussaint.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/31436/later-with-jools-holland.html