Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Cümbür Cemaat Aile

Cümbür Cemaat Aile
Kenan’ın çektiği kısa film sırasında, Sarp ve Öykü birbirlerini öperken kamera kaydına yakalanmışlardır. Bunu fark ettiklerinde kamera Kenan’ın eline geçmiştir.

CÜMBÜR CEMAAT AİLE
“Çocuklar hiçbir zaman büyümezler” sloganıyla yola çıkan Cümbür Cemaat, bir ailenin etrafında gelişen sorunları, olayları ve yaşanan aşkları mizahi bir dille aktarıyor. 
Başrollerini deneyimli oyuncu Ahmet Gülhan, “Kurtlar Vadisi”nin “Muro”su olarak tanıdığımız Mustafa Üstündağ, Mahir İpek, Nihal Yalçın, Gülden Avşaroğlu, Gülümser Gülhan, Aşkın Şenol ve “En Son Babalar Duyar” dizisinden hatırladığımız Ali Erkazan’ın oynadığı Cümbür Cemaat Aile yeni bölümleri her Salı izleyicileriyle buluşuyor.
4.Bölüm Özet (tekrar)
Kenan’ın çektiği kısa film sırasında, Sarp ve Öykü birbirlerini öperken kamera kaydına yakalanmışlardır. Bunu fark ettiklerinde kamera Kenan’ın eline geçmiştir.  Yavuz ve Ayşegül sonunda barışırlar. Ayşegül zamanında Yavuzla evlenmesine izin vermeyen babası yüzünden kocaya kaçmış ve düğün yapamamıştır. Şimdi bu barışmanın şerefine nikâh tazelemek ister. Masraflardan çekinen Yavuz’un tek umudu nikâh tazeleme fikrine sıcak bakmayan İsmet babadır. Diğer taraftan İsmet baba’nın ezeli rakibi Fikri bu kez İsmet babanın en iyi elemanını kendi dükkânına transfer etmek için oyunlar oynamaya başlar. Sarp ve Öykü öpüşme görüntüleri olan kamerayı Kenan’ın elinden alabilecekler mi? Geçmişte Yavuz’un Ayşegül’ü nasıl kaçırdığı, Fikri’nin yeni ve hain planlarına İsmet babanın cevapları hepsi Cümbür Cemaat’in yeni bölümünde.


YAPIMCI        :Plato Film – Sinan Çetin / 2010
PROJE TASARIM    :Fırat Parlak
YÖNETMEN        :Uğur Yağcıoğlu
SENARYO        : Fırat Doğu Parlak, Arzu Birol ve Uğur Yağcıoğlu
KİM-KİMDİR: İsmet Bey(Ahmet Gülhan), Kenan (Mustafa Üstündağ), Ayşegül(Gülden Avşaroğlu), Yavuz ( Mahir İpek ), İlkay (Nihal Yalçın), Fikri (Ali Erkazan), Sarp (Alpay Atalan), Öykü (Cansu Koç), 1.Çırak (Aşkın Şenol) Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/31740/cumbur-cemaat-aile.html