Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Fear Factor Extreme

Fear Factor Extreme
Finale sadece iki hafta kaldı ve çiftler Türkiye’nin en korkusuz çifti olabilmek için her şeyi göze alacaklar!

Daha fazla adrenalin, daha fazla aksiyon ve
daha fazla korku!
Asuman Krause’nin sunumuyla cesaretin sınırlarını zorlayan Fear Factor Extreme II, 26 Mart Cuma günü korku, macera ve adrenalin yine ekranları kasıp kavuracak…
Fear Factor Extreme’de sekizinci hafta!
Finale sadece iki hafta kaldı ve çiftler Türkiye’nin en korkusuz çifti olabilmek için her şeyi göze alacaklar!
Finale bu kadar yaklaşmışken elenmemek için sınırlarını sonuna kadar zorlamaya hazır beş çift bu hafta da zorlu etaplarda insanüstü bir mücadele sergileyecekler. Yarışmacıların yaşayacakları maceralar, en ürkütücü kâbuslarınızı dahi aratmayacak. Kimi zaman Tarzan gibi ipten ipe atlayacaklar kimi zaman yılanlarla aynı kabın içinde nefes alacaklar. Cesaretini kanıtlamayı başaran çiftler Fear Factor Extreme’in yarı finalinde yarışacaklar.

Sekiz haftadır herhangi bir insanın denemeye dahi kalkamayacağı etaplarda mücadele veren çiftler, bu hafta da Fear Factor Extreme’de kalmak için her şeyi yapmaya hazırlar. Şahika ve Alper “şimdiye kadar zorlandık ama artık imkânsızı başarmak için geliyoruz” diyorlar. Bu güne kadar kendisinden beklenen performansı bir türlü gösteremeyen İnönü bu hafta sınırlarını aşıp neler başarabileceğini rakiplere göstermek istiyor. “Tartışmasız birinciyiz” diyen Mutlu ve Oksal sekizinci haftaya çok daha hırslı başlıyor. Eğlenmek için yarıştıklarını söyleyen Nida ve Serdar çifti de finale bu kadar yaklaşmışken eğlenmek yerine rekabet etmeyi tercih ediyor. Belma ve Ozan zorlu mücadelelerle geri döndükleri Fear Factor Extereme’de finali görmek için ne gerekiyorsa yapmaya hazırlar.
Yarışmacılar, büyük ödülü kazanabilmek ve Fear Factor Extreme’in birincisi olabilmek için kimi zaman sevdiklerini, kimi zaman kendilerini tehlikenin ortasına atmaya hazırlar.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/31851/fear-factor-extreme.html