Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Koş

Koş
Dempsey’nin canlandırdığı Charlie, yarı zamanlı olarak çalıştığı oto tamircisinin sahibi tarafından bir Porsche’yi teslim etmek üzere Atlantic City’ye gönderiliyor. Ne var ki yolda zengin bir genç farz edildiği için başına gelmeyen kalmıyor.

CUMA SUARE’DE
KOŞ (RUN)
Patrick Dempsey’in rol aldığı Run, ayın soluksuz izlenecek filmi
Romantik komedilerin aranılan ismi haline gelen Patrick Dempsey’in henüz 25 yaşındayken rol aldığı Run, üst üste yaşanan yanlışlıklar ve talihsizlikler sonucu hayatı pahasına kaçmak zorunda olan bir hukuk öğrencisinin gerilim dolu öyküsünü anlatıyor. Dempsey’nin canlandırdığı Charlie, yarı zamanlı olarak çalıştığı oto tamircisinin sahibi tarafından bir Porsche’yi teslim etmek üzere Atlantic City’ye gönderiliyor. Ne var ki yolda zengin bir genç farz edildiği için başına gelmeyen kalmıyor. Gözünün önünde yanlışlıkla hayatını kaybeden mafya babasının oğlu ise asıl felaketin fitilini ateşliyor. Sonra da şehrin en nüfuzlu adamından canını kurtarmak için ölesiye bir kaçış düşüyor Charlie’nin kaderine.
Dempsey, kariyerinin henüz başında kaptığı ilk başrollerden biriyle daha sonra pek yanına yaklaşmadığı aksiyon/gerilim türünde şansını deniyor. Filmin kadın oyuncusu Kelly Preston için ise Run bir başlangıç noktası görevi görmüş, güzel oyuncu daha sonra ardı ardına birçok aksiyon/gerilim filminde rol almıştı. Run, ayın en soluksuz izlenecek filmi. Özellikle türün takipçileri için cazip bir seçenek.


Orijinal Adı            :RUN
Yönetmen            :GEOFF BURROWES
Oyuncular            :PATRICK DEMPSEY, KELLY PRESTON, KEN POGUE, ALAN C. PETERSON
Yapım Yılı            :1991Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/31863/kos.html