Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > İnsan İnsana

İnsan İnsana
Programa, Eğitimci Özgür Bolat Konuk Oluyor…

Programa, Eğitimci Özgür Bolat Konuk Oluyor…

DOĞAN CÜCELOĞLU İLE İnsan İnsana

Yaşamımızı oluşturan bütün ilişkiler ve arkadaşlık, evlilik, anne-babalık, öz güven, yaşam başarısı, değerler, mutluluk, sorumluluk, sınırlar, öfke, iletişim, kişisel gelişim gibi hayata dair tüm konular Doğan Cüceloğlu ile İnsan İnsana programında.
Psikoloji ve iletişim alanının ülkemizdeki en önemli yazar isimlerinden, Doğan Cüceloğlu; stüdyoda gençler ve konukları ile İnsan İnsana, coşku dolu bir yaşam keşfine çıkıyor ve izleyicileri de bu keşfe davet ediyor.
Çevremizde her gün gördüğümüz ama çoğu zaman dikkat bile etmediğimiz birçok ayrıntı, bizlere verdikleri mesajlarla bu programda ele alınıyor ve yaşanan sorunlar için cevaplar aranıyor.
Doğan Cüceloğlu ile İnsan İnsana’ya bu hafta, eğitimci Özgür Bolat konuk oluyor… Cüceloğlu ve Bolat ülkemizin eğitim sorunlarını ve öğrencilerin yaşadıkları sıkıntıları birçok boyutu ile ele alıyor… Eğitim çocukları gerçek hayata hazırlıyor mu? Neden ezbere yöneliyoruz? Eğitim sistemimiz yaratıcılığı destekliyor mu? Okullar hapishane midir? Sorularına cevaplar veriliyor…
Doğan Cüceloğlu İle İnsan İnsana 28 Mart Pazar günü saat 10:45’de tv8’de.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/31929/insan-insana.html