Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Madmen

Madmen
Betty, Henry ile aralarında geçen yakınlaşmayı aklından çıkaramamaktadır. Bunun üzerine Henry ile gizlice yazışmaya başlar. Ancak iş yazışmayla kalmayacak Henry onu evinde görmeye gelecektir.

  “Madmen
“GEÇ SAATLER, KARMAŞIK İLİŞKİLER”

1960’lı yılların yeniden yaşatıldığı, son yılların en iyi dram dizisi, iki Emmy Ödüllü Madmen 3. sezon bölümleri ile her Çarşamba saat 22:15’de e2’de... Heyecanla beklenen 9. bölümü kaçıranlar için Madmen Pazar gecesi bir kez daha ekranda... 

Betty, Henry ile aralarında geçen yakınlaşmayı aklından çıkaramamaktadır. Bunun üzerine Henry ile gizlice yazışmaya başlar. Ancak iş yazışmayla kalmayacak Henry onu evinde görmeye gelecektir. Betty, Henry ile evde yalnızken bir komşusu ziyarete gelince Henry bir yalan uydurur ve Betty’nin evinde bir hayır gecesi düzenlemeyi düşündüğünü söyler. Bunun üzerine Betty gerçekten bu hayır gecesini düzenlemek zorunda kalacaktır, ama bu durum Betty için pek de hayırlı olmayacaktır. Conrad Hilton, Don’a Hilton’un uluslararası işini kazanması için bir fırsat sunacağını, onu oğlu gibi gördüğünü söyler. Bu sırada bir Lucky Strike reklamı çekilmektedir. Lucky Strike’ın sahibinin oğlu Lee, kreatif direktör Sal ile flört eder. Sal onu reddedince, bu durum ne Sal için ne de Lucky Strike kampanyasını yürüten Sterling Cooper için iyi olmayacaktır. Tüm bunların üstüne Conrad, Don’ın hazırladığı kampanyayı yeterince iddialı bulmayınca Roger, Don’a uyarıda bulunur. Don’ın aklı ise Sally’nin öğretmeni Suzanne’de kalmıştır. 
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/31931/madmen.html