Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Ezel

Ezel
Ezel’de büyük sırların açığa çıkma zamanı. Beklenmedik bir teklif, Ezel, Ali ve Cengiz’i yeni bir üçlü olarak karşımıza çıkarır. Üçü birlikte Ramiz’in peşine düşerler. Ezel’in ikili oynadığı bu ittifak, zamanla başka bir şeye dönüşür.

Büyük sırlar açığa çıkacak, yüzleşmeler kaçınılmaz olacak! Ezel, gerçek masumları kurtarmaya çalışıyor!

Ezel

Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için “Ezel”, 29 Mart Pazartesi akşamı son üç bölümün en canalıcı sahnelerinden oluşan özel bölümüyle atv ekranlarında!.. Sakın kaçırmayın!
Kolaj Bölüm:  Ezel’de büyük sırların açığa çıkma zamanı. Beklenmedik bir teklif,  Ezel, Ali ve Cengiz’i yeni bir üçlü olarak karşımıza çıkarır. Üçü birlikte Ramiz’in peşine düşerler. Ezel’in ikili oynadığı bu ittifak, zamanla başka bir şeye dönüşür. Ezel, Ramiz hakkında o güne kadar hiç bilmediği şeyler öğrenir.
Üç oğlunu kaybeden Ramiz, kızı Azad’ı ölümden kurtarabilecek mi? Azad’ı korumaya çalışan Ramiz’e yardım edecek tek kişi vardır; o da Ezel!
Bir yanda hastanede torunu için yaşamaya karar veren Mümtaz, diğer yanda babası yerine koyduğu Ramiz. Bu sefer oyunu kuran Ramiz değil Ezel olacaktır.
Mert bu kez bulduklarının peşini bırakmamaya kararlıdır.  Ezel onu durdurmaya çalıştıkça, Mert gerçeklere bir adım daha yaklaşır. Ve öyle bir yere gelir ki, Ezel ya onu kurtaracaktır ya da bazı planlarından vazgeçecektir.
Ezel bir kez daha Bahar’a yaklaşarak ona yardım etmeyi dener. Ancak olaylar beklediğinden farklı gelişir. Çünkü bu oyunda masumları korumak, masumiyetini korumaktan daha zordur...


Yapım         : AY Yapım / Kerem Çatay
Yönetmen        : Uluç Bayraktar
Senaryo        : Kerem Deren, Pınar Bulut
Müzik         : Toygar Işıklı
Oyuncular        : Kenan İmirzalıoğlu (Ezel Bayraktar), Cansu Dere (Eyşan Atay), Yiğit Özşener (Cengiz Atay), Barış Falay (Ali Kırgız),  Sedef Avcı (Bahar Tezcan), Tuncel Kurtiz (Ramiz Karaeski), Salih Kalyon (Serdar Tezcan),  Barış Serma (Can Atay),  Bayazıt Gülercan (Mümtaz Uçar ), İpek Bilgin (Meliha Uçar ),  Kemal Uçar (Mert Uçar),  Sarp Akkaya (Tevfik Zaim), Güray Kip (Kamil Çalıca),  Bade İşçil (Şebnem Sertuna), Bengü Benian (Nükhet Özbağ),  Berivan Dural (Aylin Çevik)Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/31940/ezel.html