Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Türk Malı

Türk Malı
Erman ve Abiye, gecenin bir vakti aşağıdan gelen seslerle uyanırlar. Bu seslerin sebebinin hırsız olduğunu düşünerek, Erman temkinli adımlarla aşağıya iner. Ancak gördüklerinden çok korkarak, geldiği gibi yukarı çıkar.

YENİ BÖLÜM
TÜRK MALI
   
3.    Bölüm : Erman ve Abiye, gecenin bir vakti aşağıdan gelen seslerle uyanırlar. Bu seslerin sebebinin hırsız olduğunu düşünerek, Erman temkinli adımlarla aşağıya iner. Ancak gördüklerinden çok korkarak, geldiği gibi yukarı çıkar. Bu tıkırtıların sebebi aslında hırsız değil, faredir.
Sabah olduğunda Abiye evde yalnız başına kalamayacağını öne sürerek, Seval’e gitmeye karar verir. “Kuzu”ların varlığından yeterince rahatsız olan Seval’i ise yine çekilmez saatler beklemektedir. Abiye’yi başından savmak için bulduğu bahane ve çözümlerin her seferinde geri tepmesi, Seval’i daha da çileden çıkartır. Erman da Gökhan’ı postanede esir almıştır.“Kuzu”ların evinin ilaçlanmasıyla birlikte, iki gün boyunca evlerine giremeyecek olan “Kuzu”lar, ellerinde bavullarıyla Gökhan ve Seval çiftinin kapılarını çalarlar.


Yapım: KUZEY  PRODUCTION      
Yapımcı:Mehmet Yiğitalp

Yazan ve Yöneten:Tayfun Güneyer
Oyuncular :Şafak Sezer  Erman Kuzu
Binnur Kaya         Binnur Kaya
Hazal Şenel         Melodi Kuzu
Barış Çelikkol         Arda Kuzu
Bekir Aksoy         Gökhan
Devin Çınar        Seval
Sinan Çalışkanoğlu    Yarcan
Damla Cercisoğlu    Ezgi
Osman Sonat         Suphi
Metin Zakoğlu        Müştak
Selin Altay         Gülşişe
Fatih Sönmez         Rıdvan
Ünal Yeter        Sündüz
Şafak Pekdemir         ZehraSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/31942/turk-mali.html