Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Sihirbaz Kardeşler

Sihirbaz Kardeşler
Alex, Justin ve Max sihirli güçleri olan 3 kardeştir. Fakat sihirlerini kullanmayı öğrenmek zorundadırlar. Bunun üzerine bir gün yarışma yapmaya karar verirler. Fakat yarışma hiç de gözüktüğü gibi kolay değildir.

Dünyaca ünlü dizi, hafta içi her gün Kanal D’de!
 
SİHİRBAZ KARDEŞLER
Konu  : Asil bir yetenek olarak kabul edilen büyücülüğü, çok daha farklı ve komedi tarzıyla ekrana taşıyan, dünyaca ünlü dizi "Sihirli Kardeşler" bugünden itibaren hafta içi her gün Kanal D’de ekrana geliyor.
Alex, Justin ve Max sihirli güçleri olan 3 kardeştir. Fakat sihirlerini kullanmayı öğrenmek zorundadırlar. Bunun üzerine bir gün yarışma yapmaya karar verirler. Fakat yarışma hiç de gözüktüğü gibi kolay değildir. Yarışmayı sadece biri kazanabilecek ve kaybedenler sihirli güçlerini tamamen yitireceklerdir. Yakın arkadaşları Harper ise bu üç kardeşin birer büyücü olduğuna habersiz, Justin’e sırılsıklam aşıktır. Fakat en büyük engelleri anneleri Theresa’dır. Çünkü Theresa, çocukların asla bu güçleri kullanmasını istememektedir. Birbirinden komik olayların geliştiği bu eğlenceli diziyi sakın kaçırmayın.


Orijinal adı    : Wızards Of Waverly Place
Yönetmen         : Todd J. Greenwald, Peter Murrieta
Türü               : Komedi  Yapım Yılı: 2007
Oyuncular        : Selena Gomez (Alex), David Henrie (Justin), Jake T. Austin (Max), Maria Canals-Barrera (Theresa), David DeLuise (Jerry), Jennifer Stone (Harper),Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/31943/sihirbaz-kardesler.html