Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Arka Sokaklar

Arka Sokaklar
Fatih hapisten yeni çıkmıştır ve ailesiyle yepyeni bir hayata başlamak istemektedir. Ancak eski ortağı Kudret, intikam almak için Fatih’in bütün ailesine kurşun yağdırır. Ekip, Fatih ve ailesiyle ilgilenir.

Ekip, yeni bir operasyonda
   
Kanal D’nin başrollerinde; Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan,
Çağla Kubat, İlker İnanoğlu, Berk Oktay ve Alp Korkmaz’ın oynadıkları sevilen dizisi “Arka Sokaklar” bu akşam da macera dolu bir bölümle ekrana geliyor. Beğeniyle izlenen dizinin bu bölümündü; Ekip, Kudret adlı bir suçluyu yakalamak için operasyonlar düzenliyor.
Fatih hapisten yeni çıkmıştır ve ailesiyle yepyeni bir hayata başlamak istemektedir. Ancak eski ortağı Kudret, intikam almak için Fatih’in bütün ailesine kurşun yağdırır. Ekip, Fatih ve ailesiyle ilgilenir. Operasyonlar düzenleyerek Kudret’i yakalamaya çalışan Ekip, bir yandan da Fatih’i kontrol altında tutmaya çalışmaktadır.
Emniyete gelen beden dili uzmanı, Mesut’un yöntemleri ile karşılaşınca onunla sıkı bir tartışmaya tutuşur. Ekip’in eğlence konusu olan Nazan’la Tunç’un karşılaşması ise sürpriz olacaktır.
Hüsnü ve Sinan, öğlen yemeği için lüks bir mekan seçerler. Hüsnü, magazin dünyasının gözde isimlerinden Esra’nın hayatını kurtaracak ama kendi başı yine belaya girecektir.
Pelin, Doruk’la yaşadığı ilişki sonrasında gizlice çekilen görüntülerle tehdit edilmektedir. Ailesi durumu öğrenince Pelin’i cezalandırmak ister.


Yapımcı    : Erler Film – Türker İnanoğlu       
Yönetmen    : Orhan Oğuz
Senaryo    : Ahmet Yurdakul
Oyuncular    : Zafer Ergin (Rıza Baba), Şevket Çoruh (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü),
Çağla Kubat (Komiser Elif), İlker İnanoğlu (Başkomiser Engin), Berk Oktay (Komiser Sinan), Alp Korkmaz (Ali), Özlem Çınar (Aylin), Figen Evren (Suat), Filiz Taçbaş (Ayla), Furkan Göksel (Metin), Onur Bay (Tekin), Yüsra Geyik (Zeliha)Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/31944/arka-sokaklar.html