Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Without A Trace

Without A Trace
FBI’ın kayıp insanları aramakla görevli ekibi yıllar önce kızı kaybolan bir adamın izini sürer. Kayıp kızın davasının oğulları yeni kaybolmuş bir aileyle bağlantısı olduğunu düşünen ekip, babanın da kaybolduğunu öğrenince, önlerine çözülmesi gereken yeni bir dava daha açılır.

İz Bırakanlar Unutulmaz
Without A Trace
FİNAL SEZONU

Without A Trace” 7. sezon bölümleri ile hafta içi her akşam e2’de. Ekibinin başında görmeye alıştığımız Jack Malone bu sezon kızağa çekilmiş durumda. Onun yerindeyse Clark Medina adında bir ajan oturuyor.
Dizinin yedinci sezonunun ilk bölümünde, FBI’ın kayıp insanları aramakla görevli ekibi yıllar önce kızı kaybolan bir adamın izini sürer. Kayıp kızın davasının oğulları yeni kaybolmuş bir aileyle bağlantısı olduğunu düşünen ekip, babanın da kaybolduğunu öğrenince, önlerine çözülmesi gereken yeni bir dava daha açılır. Bu sırada yeni hayatına ve yeni amirine alışmaya çalışan Jack zorlanmaktadır. Jack’in yeni amirini STEVEN WEBER canlandırırken, FBI psikiyatristi Clare Bryson’ı canlandıran LINDA HUNT da diziye yeniden konuk oluyor.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/32186/without-a-trace.html