Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Kurtlar Vadisi Pusu

Kurtlar Vadisi Pusu
Polat Alemdar’a emanet ettiği kızının öldürüldüğünü öğrenen İskender Büyük, ne yapacak? Kızının intikamını almakta kararlı olan İskender, cezaevinden nasıl çıkacak?

KURTLAR VADİSİ PUSU
Kurtlar Vadisi Pusu’da macera kaldığı yerden son hızıyla devam ediyor. Solukları kesecek 88. bölüm, 29 Nisan Perşembe akşamı Star TV ekranlarında olacak. Yine nefesler tutulacak, tüm Türkiye Star TV ekranlarına kilitlenecek.
Türkiye’nin en çok konuşulan ve konuşturan dizisi Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni bölümleri HD kalitesiyle D-Smart 112. Kanal, STAR HD’den de izlenebiliyor.
88. Bölüm (25.bölüm):
Polat Alemdar’a emanet ettiği kızının öldürüldüğünü öğrenen İskender Büyük, ne yapacak? Kızının intikamını almakta kararlı olan İskender, cezaevinden nasıl çıkacak?
Funda’yı vuran Kazım’ın, ihtiyarların adamını da öldürdüğünü öğrenen Polat Alemdar, ne yapacak? Polat, Memati ve Kazım’ı İskender’den korumak için hangi önlemleri alacak?
Abdülhey’in hastaneden çıkmasının ardından bütün ekip nerede toplanacak? Polat’ın planı ne olacak?
Polat ve İskender nerede karşı karşıya gelecek? İskender, Polat’tan ne isteyecek?
Tüm bu soruların yanıtları ve çok daha fazlası, Kurtlar Vadisi Pusu’nun heyecan dolu yepyeni bölümüyle 15 Nisan akşamında Star TV ekranlarında olacak…


Yapım        : Pana Film
Yapımcı    : Raci Şaşmaz
Senaryo    : Raci Şaşmaz – Bahadır Özdener – Cüneyt Aysan
Yönetmen    : Sadullah Şentürk
Oyuncular    : Necati Şaşmaz - Hatice Şendil - Gürkan Uygun - Kenan Çoban –
Erhan Ufak - Erdem Ergüney - Emin Olcay - Serpil Tamur - Musa Uzunlar –
Mustafa Üstündağ - Osman Wöber – Ali SürmeliSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/32832/kurtlar-vadisi-pusu.html