Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Haneler

Haneler
Pekin Olimpiyatları’na katılan milli haltercimiz Şahap Baldır, Bulgar rakibi karşısında zor durumda. Koçunun da gaza getiremediği halterciye anne desteği gelir. Annesi Şahap’a 150 kiloyu kaldırabilmesi için keçiboynuzu pekmezi yedirir.

Haneler yine kahkaha dolu!   
Kanal D’nin, senaryosunu Saygın Delibaş, Fethi Kantarcı, Sevda Fırat Ak ve Yaşar Arak’ın yazdıkları, yönetmenliğini Elif A. Durmaz’ın yaptığı, başrollerini Serdar Orçin, Fırat Doğruloğlu, Kamil Güler, Asuman Dabak, Özlem Türkad, Çağlar Çorumlu, Gülden Güney, Mahir İpek, Buket Yanmaz Kubilay,
Alper Düzen, Boncuk Yılmaz, Serhan Ernak, Barış Başar ve Onur Özcan’ın paylaştıkları, Ferhan Şensoy’un aynı ismi taşıyan ünlü eserinden uyarlanan “Haneler” bu hafta yine kahkaha dolu, yepyeni skeçlerle ekrana geliyor.
Pekin Olimpiyatları’na katılan milli haltercimiz Şahap Baldır, Bulgar rakibi karşısında zor durumda. Koçunun da gaza getiremediği halterciye anne desteği gelir. Annesi Şahap’a 150 kiloyu kaldırabilmesi için keçiboynuzu pekmezi yedirir. Düblörlükte şansını deneyen Mücahit, söylenilen her şeyi yanlış yapması ile yönetmeni canından bezdirir. Mücahit’in zırvalıkları yönetmeni mesleğini bırakma noktasına kadar götürür. Sonunda ezeli düşmanları Mümtaz ve Yılanoğlu’dan kurtulan Yaban ve Pınar artık çocuk yapmaya karar verirler. Çocuklarını yetiştirmek üzere Şirin Geyikli Köyü’ne yerleşirler. Ancak köylülerin onlara bir sürprizi vardır.
Dırdırhane’de ise, Raziye kocasını apartman yöneticisi yapabilmek için toplantıya katılır ve herkes için çene ile bayıltma işkencesi başlar. Emlakhane’de ise kocasının çapkınlıklarından bıkan Dürdane, azgın hormonlarını kontrol edebilmesi için sonunda Kudret’i terapistte götürür. Ancak terapistte kadın olunca işler yine karışır. Rasathane ve Bol Süprizli Bir Hane’de bu akşamın en komik skeçlerinden. Sakın kaçırmayın!
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/32835/haneler.html