Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > 8.Gün

8.Gün
Bir tabu yıkıldı, Taksim Meydanı 32 yıl sonra 1 Mayıs’a yeniden açıldı. Ancak Vali Muammer Güler uyardı: “Olay olursa bir daha açılmamak üzere tekrar kapanır” DİSK tarihi 1 Mayıs’a nasıl hazırlanıyor? Cumartesi Taksim Meydanı’nda neler olacak?

8.Gün İşçilerden Önce Taksim Meydanı’nda…                               
8.GÜN
8.Gün İşçilerden Önce Taksim Meydanı’nda…
Bir tabu yıkıldı, Taksim Meydanı 32 yıl sonra 1 Mayıs’a yeniden açıldı. Ancak  Vali Muammer Güler uyardı: “Olay olursa bir daha açılmamak üzere tekrar kapanır” DİSK tarihi 1 Mayıs’a nasıl hazırlanıyor? Cumartesi Taksim Meydanı’nda neler olacak? Unutulmaz 1 Mayıs marşı aslında ne için bestelendi? 1 Mayıs 1977’nin hesabı sorulabilir mi? O zamanlar 1 Mayıs’a Yahudi komünist bayramı diyenler bugün ne diyor? Emek sermaye çelişkisi modern zamanlarda nasıl konuşuluyor?
Gökmen Karadağ’ın yönettiği, Haluk Şahin, Nazlı Ilıcak ve Candaş Tolga Işık’ın sürekli yorumcu olduğu 8.Gün Perşembe saat 23.15’te Taksim Meydanı’ndan canlı yayınla tv8’de…
Haftanın yedi günü soluk soluğa yaşıyoruz ve 8.Gün soruyoruz. Aslında ne oluyor? Türkiye nereye gidiyor? Türkiye ve Dünya’yı anlamak için 8.Gün tv8’de!
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/32840/8gun.html