Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Parmaklıklar Ardında

Parmaklıklar Ardında
Nisan’ın cezaevine dönmesi sevinçle karşılanır. Ahmet, Tansel karşısında önemli bir zafer kazanmıştır. Bu durum Tansel’in öfkesini biler. Karşı hamlesini yapmak üzere, Ekrem’in yardımıyla işe girişir.

Ahmet, Tansel karşısında önemli bir zafer kazanıyor...

PARMAKLIKLAR ARDINDA
(Yeni Bölüm)
98. Bölüm Özeti:
Nisan’ın cezaevine dönmesi sevinçle karşılanır. Ahmet, Tansel karşısında önemli bir zafer kazanmıştır. Bu durum Tansel’in öfkesini biler. Karşı hamlesini yapmak üzere, Ekrem’in yardımıyla işe girişir. Ziynet’in adamı Veysel’i sıkıştırmaya karar verirler. Ziynet ise Yasemin’i koğuştan yollamaya çalışmaktadır. Durumu ağırlaşanYasemin’in hastaneye gitme ihtimali Ekrem’i telaşlandırır. Ahmet bu konuyu sonuna kadar takip etmekte kararlıdır. Ekrem, Tansel’in onu bu konuda yalnız bırakmasından kaygılanmaktadır. Veysel’in annesinin de Kutsiye gibi kanser hastası olması, Ekrem’e bir fikir verir. Veysel’le Kutsiye’yi tecritte başbaşa bırakarak, Veysel’in direncini kırmayı planlar.
Ekrem’in planı başarılı olacak mı? Nisan’ın doğumgünü için cezaevine dönmüş olan Kutsiye, Ziynet’e düşmanlığı uğruna kabul ettiği bu teklifle neyi tehlikeye attı? Ahmet’le Tansel arasındaki düello sürerken, Kevser’le Kemal hala birbirlerine açılamamışlardır. Artık koğuşta espri konusu olan bu durum nihayet değişecek mi?


Yapım            : Play Prodüksiyon / Ayşe Durukan-Uğur Başaran
Yönetmen            : Nisan Akman
Görüntü Yönetmeni    : Orhan Ağaoğlu
Yardımcı Yönetmen    : Fulya Yavuzoğlu
Senaryo Danışmanı    : Feride Çiçekoğlu ve Şebnem Çıtak
Oyuncular            : Fikret Kuşkan, Zeynep Eronat, Neriman Uğur, Zeynep Gülmez, Özgül Kavruk, Ruçen Çalışkur, Dilşad Bozyiğit, Müfide İnselel, Pınar Ünsal, Seher Terzi, Şebnem Dokurel, Mustafa Selçuk Gürmeriç, Cengiz Bozkurt, Işık Yenersu, Meral Orhonsay, Aslızen, Cüneyt Türel, Kayra Şenocak, Miraç EronatSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/32844/parmakliklar-ardinda.html