Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Şöhret Yolunda

Şöhret Yolunda
Yılsonu sınavları gelip çatınca coşkuyla son provalarla uğraşan öğrenciler arasında gerilim tırmanır. Tam da bu sırada Silvia, arkadaşlarını bırakıp, babası denizde kaybolan Pedro’ya Austries’de eşlik etmeye karar verir.

ŞÖHRET YOLUNDA
(UN PASO ADELANTE)
(19.BÖLÜM)
Önemli ve büyük showlarda yıldız olmayı amaçlayan ve büyük hayallere sahip bir grup gencin yaşamını irdeleyen dizi Carmen Arranz adlı gösteri sanatları okulunda geçiyor.
İzleyicinin, kimi dans eden kimi şarkı söyleyen gençlerin ve öğretmenlerinin neşe, umut ve zaman zaman kıskançlık ve hayal kırıklığıyla dolu günlerine şahit olduğu dizi İspanya’da yapılmış en başarılı yapımlardan biri olarak kabul ediliyor.
Şöhret Yolunda’nın 19. Bölüm özeti ise şöyle:
Yılsonu sınavları gelip çatınca coşkuyla son provalarla uğraşan öğrenciler arasında gerilim tırmanır. Tam da bu sırada Silvia, arkadaşlarını bırakıp, babası denizde kaybolan Pedro’ya Austries’de eşlik etmeye karar verir. Silvia zamanında dönemezse modern dans sınavını kaçıracaktır. Juan’ın bir ilişkisi olduğunu farkeden Diana, rakibinin kimliğini ortaya çıkarmak için araştırmaya başlar. Adela’dan şüphelenir ve iki kadın arasında sert bir kavga çıkar. Bu arada Luis rol teklifi alır ve figürasyonda olsa bu teklifi kabul etmeye karar verir. 


OYUNCULAR        : Monica Cruz, Lola Herrera, Carmen Arranz, Beatriz Rico, Diana De Muguel, Silvia Jauregui, Beatriz Luengo, Lola Fernandez, Miguelangel Munoz, Rober arenales, Petro Salvador, Pablo PuyolSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/32845/sohret-yolunda.html