Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Günde 8

Günde 8
Programa, Komedi Dans Show Grubu, Diş Hekimi İbrahim Heptarcan ve Medikal Estetik Uzmanı Dr.Levent Türbedar Konuk Oluyor…

Programa, Komedi Dans Show Grubu, Diş Hekimi İbrahim Heptarcan ve Medikal Estetik Uzmanı Dr.Levent Türbedar
Konuk Oluyor…                    
GÜNDE 8
Hafta içi her gün tv8 ekranlarına kadınlar için kadın gözüyle bakan ve baktıran yepyeni bir program: Günde 8!
Genç anne, güzel sunucu Özlem Yıldız ve sempatik sunucu – oyuncu Nedim Saban hafta içi her gün öğleden sonralarınıza 8 renk getiriyor!   
Ünlü konukları, müzikle taçlanan sohbetleri, birbirinden önemli konularda yol gösterecek olan uzman konuklarıyla “yok yok” diyebileceğiniz, merakla ve keyifle izleyeceğiniz bir program Günde 8.
Eğlenmek, öğrenek, keyifli zaman geçirmek isteyenlerin kaçırmadan takip edecekleri programda izleyiciler becerilerinin getireceği şöhreti de tadabilecekler. Günde 8’de birbirinden maharetli 4 kadın kendi grubunu kuracak, grubuna gönüllerinden geçen ismi verecek ve harika ödüle kavuşmak isteyen diğer grupla yarışacak. Jürinin beğenisini kazanan ve haftayı 1. tamamlayan gruba çok özel bir ödül veriliyor.
Tüm izleyiciler şanslarını ve becerilerini taçlandırıp Günde 8’e taşıyabilir ve bu güzel ödülün sahibi olabiliyor.
Programa katılanlar lezzetine inandığı özel tarifleri paylaşacak, kendilerini anlatan tasarımları ile kadın izleyicilere ilham verecek, sihirli dokunuşlarla güzelleşecek.
Günde 8’in 29 Nisan Perşembe günü konukları Komedi Dans Show grubu, diş hekimi İbrahim Heptarcan ve medikal estetik uzmanı Dr.Levent Türbedar…
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/32848/gunde-8.html