Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > N-Moda

N-Moda
Vogue Türkiye moda danışmanı Ece Sükan’ın sunuculuğunu yaptığı N-Moda programı bu bölümünde izleyiciyi önce Vogue Türkiye Dergisi’nin Mayıs sayısında yayınlanan Nurgül Yeşilçay moda çekiminin kamera arkasına götürüyor.

Ece Sükan ile
 N-Moda

Nurgül Yeşilçay, Vogue Çekiminin Kamera Arkasını Anlatıyor
Vogue Türkiye moda danışmanı Ece Sükan’ın sunuculuğunu yaptığı N-Moda programı bu bölümünde izleyiciyi önce Vogue Türkiye Dergisi’nin Mayıs sayısında yayınlanan Nurgül Yeşilçay moda çekiminin kamera arkasına götürüyor. Ağva’da gerçekleştirilen ve moda editörlüğünü Ece Sükan’ın yaptığı fotoğraf çekimi sırasında Nurgül Yeşilçay, modaya ilişkin düşüncelerini de N Moda’da anlatıyor.
Programın “Nasıl Giymeli” başlıklı bölümünde Ece Sükan her hafta bir moda çekimi gerçekleştiriyor ve “Hangi ortamda hangi kıyafeti giymeli ve nasıl kombinlemeli” sorusunun yanıtını veriyor. Bu hafta Sükan konser ve festival akşamları için hazırlanmak isteyenlere rahat kombinler konusunda rehberlik ediyor...
Bu hafta Ece Sükan ayrıca Amerika’da yaşayan çanta tasarımcısı Emre Ertürk’ün yaz koleksiyonunu keşfediyor. Ertürk’ün yeni koleksiyonu sadece N Moda’da.
“En Vogue” başlıklı bölümde, Vogue Türkiye dergisi tarafından belirlenen “siyah-beyaz” trendi yer alıyor. Yeni siyah-beyaz, ayrı parçalarla giyilebildiği gibi etnik detaylarla da bir araya geliyor.
Avusturyalı ünlü saç tasarımcısı Bertram K. yeni saç trendlerini Ece Sükan’ın saçları üzerinde uyguluyor ve bu konudaki son ip uçlarını N Moda kameralarına anlatıyor...
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/32911/n-moda.html