Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Her Şey Bambaşka

Her Şey Bambaşka
“DEFNE” Her Şey Bambaşka, hayranlarının uzun süredir sabırsızlıkla beklediği deneyimli ve başarılı sunucu Defne Samyeli ile ekranlarda ve gündüz kuşağı programlarına bambaşka bir soluk getiriyor.

Yeni şeyler söylemek lazım…Defne Samyeli ile gündüzler bambaşka…
 “DEFNE” (Yeni)
Her Şey Bambaşka
Ünlü haber sunucusu Defne Samyeli 4 Mayıs Salı günü izleyicisiyle atv ekranlarında buluşuyor.
“DEFNE” Her Şey Bambaşka, hayranlarının uzun süredir sabırsızlıkla beklediği deneyimli ve başarılı sunucu Defne Samyeli ile ekranlarda ve gündüz kuşağı programlarına bambaşka bir soluk getiriyor.
Hayatın eğlenceli taraflarını görmeyi vaat eden program, haber, magazin, gündemdeki konular, özenle seçilmiş çok özel konuklarıyla, renkli ve sımsıcak saatlere imza atacak.
Programın özel konuklarından ilki; Eski Ağrı Valisi Mehmet Çetin. Mehmet Çetin Ağrı valiliği yaparken çok mutlu olduğunu ancak bir seçim yapmak zorunda kaldığını ve bu seçimi kızından yana kullandığı belirtip, neden seçim yapmak zorunda kaldığını Defne Samyeli’ye anlatıyor.
“DEFNE” Her Şey Bambaşka’nın diğer bir konuğu ise kardiyoloji uzmanı Özlem Batukan Esen. Esen kalp krizi riskinin kişiliğe göre olduğunu ve kalp krizi riskini taşıyan karakterlerin hangileri olduğunu izleyenler ile paylaşıyor.
Programın üçüncü konuğu ise ünlü şarkıcı Yeşim Salkım. Yeşim Salkım sesi ve şarkılarının yanı sıra şimdilerde iş dünyası ile ön planda. Fastfood dünyasına katılan ve takı tasarımına başlayan Yeşim Salkım’ın takıları ile ilgili birde sloganı var: “Her Bütçeye Uygun Takı”. Tasarladığı takılardan bahseden Salkım, fastfood dünyasına neden dahil olduğunu “DEFNE Her Şey Bambaşka” izleyicileri için anlatacak.
Deneyim ve birikimlerini izleyicilere farklı gelecek bir üslupla ekrana taşıyacak  olan Samyeli, gündüz kuşağı programları ile ilgili alışılmış algıyı da değiştirmeyi hedefliyor.
SAMYELİ PROGRAMLA İLGİLİ SORULARIMIZA ŞU YANITLARI VERDİ:
-Birçok teklifin geldiğini biliyoruz bu işi kabul etmenizde neler etkili oldu?
*Öncelikle, programın formatı bana çok sıcak ve samimi geldi. Canlı yayın oluşu, röportaj ve sohbetle örülü olması, her gün olması, atv’de yayınlanacak olması bu teklifi kabul etmenin başlıca nedenleri. Bir aydır gece gündüz çalışıyoruz, harika bir ekibimiz var. Sonuçlardan memnunuz; yayına çıktıktan sonra daha da iyi olacağına inanıyoruz. 
-Farklı bir kuşakta farklı bir kitleye hitap edeceksiniz bunun heyecanı ve belki biraz tedirginliği var mı üzerinizde?
*Daha önce sabah 7-10 arası, gece 11’den sonra, ana haberlerde prime time öncesi ve de prime time da yıllar boyu defalarca yayına çıktım. Ama tam öğle saatlerinde hiç ekrana gelmedim gerçekten. Mutlaka daha farklı bir seyirci profili ile buluşacağız. Ama beni tanımayan bir seyirci değil bu, neticede 18 yıldır ekrandayım! Bu saatte ekrana gelecek olmanın elbette bir heyecanı var üzerimde. Tedirginlik yok ama. Sadece bir beklenti hali var. Umarım bizi kucaklarlar.
-Nasıl bir program bekliyor izleyenleri, farkımız bu veya bunlar olacak dediğiniz şeyler neler?
*Haber konularını biraz daha sohbet ortamında dile getireceğimiz, dilediğimiz her konuyu ve konuğu çağıracağımız bir format. Hem çok farklı, hem hiç değil. Programın, seyirciyle etkileşim sonucu giderek farklı renklere de bürünebileceğini düşünüyorum. Doğum gibi düşünün, bir bebek getiriyoruz dünyaya, gelişip büyüdükçe fiziksel özellikleri oturacak.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/33015/her-sey-bambaska.html