Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Cuma’ya Kalsa

Cuma’ya Kalsa
Çiğdem, çalıştığı işyerinde tadilat yaptıracaktır. İşi Cuma ve Kerem’e sipariş eder. Cuma ve Kerem, Çiğdem’in işyerinde tadilat yaparken, müdürün Çiğdem’e çok kaba davrandığını görürler. Cuma ve Kerem müdahale eder.

Cuma ve Kerem, Çiğdem’i işinden ediyor
Kanal D’nin başrollerinde; Haluk Bilginer, İnci Türkay, Aysun Kayacı ve
Ümit Erdim’in oynadıkları sevilen dizisi “Cuma’ya Kalsa”nın pazartesi günü yayınlanan bölümü bu gece yeniden ekrana geliyor. Dizinin bu bölümünde, Cuma ve Kerem, Çiğdem’in işinden kovulmasına neden oluyor.
Çiğdem, çalıştığı işyerinde tadilat yaptıracaktır. İşi Cuma ve Kerem’e sipariş eder. Cuma ve Kerem, Çiğdem’in işyerinde tadilat yaparken, müdürün Çiğdem’e çok kaba davrandığını görürler. Cuma ve Kerem müdahale eder. Bu müdahale Çiğdem’in kovulmasına neden olur.
Melis doğumgününü kutlamak için arkadaşları eve davet eder. Şebnem hastalanınca partiyi iptal etmek ister ama Cuma buna karşı çıkar, parti boyunca çocuklarla başa çıkabileceğini, hatta onları eğlendirebileceğini iddia eder. Ne var ki, bunun bir pijama partisi olduğunu çocuklar eve geldiğinde öğrenir. Cuma ve Kerem dokuz çocukla başa çıkabilmek için akla karayı seçer.


Yapım        : MED Yapım
Yapımcı    : Gülin Ertüm
Türü        :Sitcom (komedi)
Yönetmen    : Fatih Aksoy/ Günay Koker
Senaryo Uyarlama: Erol Hızarcı
Müzik        :Mertol Şalt
Oyuncular    :Haluk Bilginer (Cuma), İnci Türkay (Şebnem), Aysun Kayacı (Çiğdem), Ümit Erdim (Kerem), Çağla Şimşek (Çağla), Melis Mutluç (Melis), Ataberk Mutlu (Berk)Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/33280/cumaya-kalsa.html