Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Jurassic Park 3

Jurassic Park 3
John Hammond, DNA moleküllerinden yaratılan genetik mühendisliği ürünü dinozorların bariyer arkasında özgürce dolaşmasını öngören Jurassic Park projesini hayata geçirmiştir.

Jurassic Park 3
John Hammond, DNA moleküllerinden yaratılan genetik mühendisliği ürünü dinozorların bariyer arkasında özgürce dolaşmasını öngören Jurassic Park projesini hayata geçirmiştir. Dört insanın ölümü ve projenin başarısız olması sonucu, Isla Nubar adası Costa Rica hükümeti tarafından halka kapatılır.
Kapatılma olayından dört yıl sonra John Hammond, ikinci bir girişim daha bulunarak, dinozor diriltme deneyini bu kez Los Cincos Muertes Adası’nda hayata geçirir. Ancak büyük bir fırtınanın laboratuvarı yok etmesinin ardından, prehistorik yaratıklar bulundukları yerden kaçarak adanın vahşi ortamına dağılırlar. İçlerinden bazıları, adanın elverişli ekolojisi içinde sürpriz bir biçimde hayatta kalmayı başarır...
Aradan dört yıl daha geçmiştir, dirlitilmiş prehistorik yaratıklarla dolu bir adanın üzerinden uçmak isteyen bir grup zenginin macera hevesi yüzünden bilim adamlarının başı belaya girer. .


Orijinal İsmi:      Jurassic Park 3 
Türkçe İsmi:       Jurassic Park 3
Yapım Yılı:          2001
Tür:   Aksiyon, Bilim – Kurgu, Gerilim
Yönetmen:    Joe Johnston
Oyuncular:    Sam Neill, William H. Macy, Tea Leoni
Süre:                  82’
Ülke:                 AmerikaSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/33282/jurassic-park-3.html