Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Kurtlar Vadisi Pusu

Kurtlar Vadisi Pusu
İskender, kendisini kimin sattığını öğrenebilecek mi? Polat, kendisiyle görüşmek isteyen İnci’den ne isteyecek? İskender, İnci’nin Polat’la görüştüğünü öğrenince ne yapacak?

KURTLAR VADİSİ PUSU
Kurtlar Vadisi Pusu’da macera son hızıyla devam ediyor. Solukları kesecek 90. bölüm, 13 Mayıs Perşembe akşamı Star TV ekranlarında olacak. Yine nefesler tutulacak, tüm Türkiye Star TV ekranlarına kilitlenecek.
Türkiye’nin en çok konuşulan ve konuşturan dizisi Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni bölümleri HD kalitesiyle D-Smart 112. Kanal, STAR HD’den de izlenebiliyor.
90. Bölüm (27.bölüm):
İskender, kendisini kimin sattığını öğrenebilecek mi? Polat, kendisiyle görüşmek isteyen İnci’den ne isteyecek? İskender, İnci’nin Polat’la görüştüğünü öğrenince ne yapacak?
Memati’yi İskender’in tuzağına düşürmek isteyen Zaza, nerede pusu kuracak? Baskına Abdülhey’i de alarak giden Memati, Zaza’nın tuzağından nasıl kurtulacak?
Örgütün yeni lideri, Zaza’dan istediğini alabilmek için kiminle görüşecek? Zaza, kadının isteklerini bu kez kabul edecek mi?
Polat ve adamlarını ele geçirmek için elindeki son kozu kullanmaya karar veren İskender, kendi pususuna mı düşecek? İskender’i yakalamaya çok yaklaşan Polat Alemdar’ı bekleyen büyük sürpriz ne olacak?
Tüm bu soruların yanıtları ve çok daha fazlası, Kurtlar Vadisi Pusu’nun heyecan dolu yepyeni bölümüyle 13 Mayıs akşamında Star TV ekranlarında olacak…


Yapım        : Pana Film
Yapımcı    : Raci Şaşmaz
Senaryo    : Raci Şaşmaz – Bahadır Özdener – Cüneyt Aysan
Yönetmen    : Sadullah Şentürk
Oyuncular    : Necati Şaşmaz - Hatice Şendil - Gürkan Uygun - Kenan Çoban –
Erhan Ufak - Erdem Ergüney - Emin Olcay - Serpil Tamur - Musa Uzunlar –
Mustafa Üstündağ - Osman Wöber – Ali SürmeliSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/33283/kurtlar-vadisi-pusu.html