Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Parmaklıklar Ardında

Parmaklıklar Ardında
Tansel, Aysel’den Ahmet Kayacan’ın sırrını öğrenmiştir. Zafer coşkusuyla cezaevine gelip bu sırrı Ekrem’e açıklar. Müfettiş Ahmet’le girdiği düelloda öne geçen Tansel işi garantiye almak için Ekrem’i hastaneye yollar.

PARMAKLIKLAR ARDINDA DALYA!
Her bölümü heyecanla izlenen “Parmaklıklar Ardında”, 100. Bölümüyle ekranda...
PARMAKLIKLAR ARDINDA
(Yeni Bölüm)
100. Bölüm Özeti:
Tansel, Aysel’den Ahmet Kayacan’ın sırrını öğrenmiştir. Zafer coşkusuyla cezaevine gelip bu sırrı Ekrem’e açıklar. Müfettiş Ahmet’le girdiği düelloda öne geçen Tansel işi garantiye almak için Ekrem’i hastaneye yollar. Başımı hücre duvarına çarptım diye ifade vermesi için Ekrem, Yasemin’e baskı yapar. Yasemin, Ekrem’e bir kez daha boyun eğecek midir?
Bu arada Nisan’ın doğumgününü kaçıran Kutsiye’nin feri sönmüştür. Özge’nin onu hayata döndürme çabaları fayda etmez. Ahmet, Tansel-Ekrem ikilisinin oyunlarını bozmak için Kutsiye’den yardım ister. Kutsiye giderayak bir iç hesaplaşmaya girer. Tecritte olanları açıklayacak mıdır?
Ziynet, Firdevs’in içeri düşmesine çok üzülmüştür. Kutsiye ile arasındaki düşmanlık alevlenir. Kutsiye fenalaşınca istifini bozmaz. Özge kapıyı açtırmak için paralanır, ama eli kolu bağlıdır.
Bunca olay arasında iyi şeyler de olmaktadır. Kevser ve Kemal sonunda konuşurlar. Parmaklıklar Ardında sevinç gerçekten mümkün müdür, yoksa onların hikayesi de hüsranla mı sonuçlanacaktır?


Yapım            : Play Prodüksiyon / Ayşe Durukan-Uğur Başaran
Yönetmen            : Nisan Akman
Görüntü Yönetmeni    : Orhan Ağaoğlu
Yardımcı Yönetmen    : Fulya Yavuzoğlu
Senaryo Danışmanı    : Feride Çiçekoğlu ve Şebnem Çıtak
Oyuncular            : Fikret Kuşkan, Zeynep Eronat, Neriman Uğur, Zeynep Gülmez, Özgül Kavruk, Dilşad Bozyiğit, Müfide İnselel, Pınar Ünsal, Cengiz Bozkurt, Işık Yenersu, Meral Orhonsay, Kayra Şenocak, Miraç Eronat, Melis Erbil, Nesrin Akdağ, Kayra Şenocak, Nejat İşler, Muhammed Uzuner, Nevin Özlem, Deniz Gözen, Melis GözenSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/33286/parmakliklar-ardinda.html