Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > The Pasific

The Pasific
Nihayet Deniz Piyadesi olarak askere alınan Sledge, Elliott Kampı’nda savaş talimi görür. 1. Deniz Piyade Tümeni, Japonların elinde bulunan Yeni Britanya adasındaki Cape Gloucester’a çıkarma yapar.

Dünyanın En Pahalı Mini Dizisi
“THE PACIFIC”
 4. Bölümü ile e2’de...
Sinemanın iki usta ismi; Tom Hanks ve Steven Spielberg’un yapımcılığını üstlendiği, 200 milyon dolarlık bütçesiyle dünyanın en pahalı tv dizisi olan THE PACIFIC 4. Bölümü ile e2’de... CNBC-e’de her Pazar yayınlanan 10 Bölümlük mini dizi Perşembe günleri ise e2’de ekrana geliyor.
Dördüncü Bölüm
Nihayet Deniz Piyadesi olarak askere alınan Sledge, Elliott Kampı’nda savaş talimi görür. 1. Deniz Piyade Tümeni, Japonların elinde bulunan Yeni Britanya adasındaki Cape Gloucester’a çıkarma yapar. Leckie ve diğer Deniz Piyadeleri, bir yandan Japonlarla savaşırken bir yandan da asıl düşmanlarının boğucu ormanın ta kendisi olduğunu fark ederler. Gloucester’dan sağ çıkan ve ücra Pavuvu Adası’na gönderilen Leckie, savaşın fiziksel ve ruhsal etkilerini hissetmeye başlaması üzerine psikiyatrik gözlem altına alınmak için yakınlardaki Banika’da bulunan donanma hastanesine sevk edilir...
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/33291/the-pasific.html