Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Prison Break

Prison Break
Kaçışlarının üzerinden sekiz saat geçen Michael, Lincoln, Sucre, C-Note ve Abruzzi peşlerindeki görevlileri atlatmaya çalışmaktadır. Bellick araştırma ekibinin kumandasını FBI ajanı Alexander Mahone’ye bırakmak zorunda kalmıştır.

Prison Break BAŞLIYOR!
Dünyanın en çok izlenen yabancı dizilerden Prison Break-Büyük Kaçış Türkçe dublajlı her Pazartesi iki bölüm arka arkaya STAR TV’de yeniden başlıyor!
22. BÖLÜM : (1.Sezonun son bölümü)
Kaçış sırasında kanaması artan Charles Westmoreland daha fazla ilerleyemez.Hapishaneden kaçan grup önceden belirlenen bir yerde park edilmiş minibüse doğru hareket ederler ve minibüsü bulurlar.Helikopterler, jipler ve polis araçları her tarafta mahkûmları aramaktadır. Müdür Pope tüm yolların kapatıldığını ve onları yakalamanın sandığından kısa süreceğini söyler. Bütün yolları tıkanan kaçakların geriye tek bir seçeneği kalmıştır: Koşmak.
23. BÖLÜM : (2.Sezon ilk bölüm)
Kaçışlarının üzerinden sekiz saat geçen Michael, Lincoln, Sucre, C-Note ve Abruzzi peşlerindeki görevlileri atlatmaya çalışmaktadır. Bellick araştırma ekibinin kumandasını FBI ajanı Alexander Mahone’ye bırakmak zorunda kalmıştır. Michael’ın kaçış planlarının şifresini kırmayı başaran Mahone’nin dahice yöntemleri Michael’ın hayatını bir kaçak olarak daha da zorlaştıracaktır. Mahone basın toplantısı düzenleyerek kaçakları “Amerika’nın en çok aranılan sekiz suçlusu” ilan eder. Öte yandan yüksek dozda ilaç alan Dr. Tancredi’nin durumu kritiktir.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/33416/prison-break.html