Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Şöhret

Şöhret
Gülşen'in nikah masasında verdiği karar herkesi şoka sokar. Tam mutluluğu yakalamışken yine kaybeden Gülşen hayata karşı iyice çöker. Tuğra şaşkındır... İnanamaz olanlara. Olayın peşini bırakmaya hiç de niyetli değildir.Lale ve Mert'in nikahı kıyılmıştır fakat mutlu olabilecekler midir?

ŞÖHRET
Bölüm 61 / Yeni Bölüm
16 Nisan Pazartesi 20:00'de
 
 
Düğünün üzerinden dört yıl geçmiştir. Gülşen bu geçen zamanda şöhret basamaklarını hızla tırmanmıştır. O artık, tüm medyanın yakından takip ettiği ünlü yıldız Işıl Türker'dir. Şöhretin gerektirdiği gibi lüks içinde yaşamakta, her geçen gün başarısı artmaktadır. Tüm bunlar evlilik hayatını olumsuz etkilemektedir. Sürekli yerinde sayan ve Gülşen'in yükselişinin altında ezilen Mert, gittikçe huzursuz, problemli bir adam haline gelmektedir. Gülşen bu durum karşısında çaresiz kalmakta, sevdiği adamı tanıyamamaktadır. Ayrıca birbirlerinden çok önemli iki gerçeği saklamaktadırlar. Mert'in Lale'den bir oğlu olmuştur. Gizlice çocuğunu görmekte ve onlara maddi destek vermektedir. Gülşen ise kızlarıyla ilgili gerçeği Mert'e açıklamamıştır. Pelin Gülşen'i halası zannetmektedir. Gülşen ailesini yanından ayırmamıştır. Gülşen'in gösterişli villasında birlikte yaşamaktadırlar. Hepsi bu zengin yaşantıya adapte olmuş, büyük değişimlere uğramışlardır. Serkan ise hapistedir, çıkmasına az bir süre kalmıştır. Müberra bu geçen zaman iyice düşüşe geçmiştir. Yardımcısı Nebahat'le birlikte sürekli planlar yapmakta. Fakat tüm kapılar yüzüne kapanmaktadır. Artık sadece "Işıl Türker'in kayınvalidesi"dir medyanın gözünde. Bu da onu çileden çıkarmaktadır. Gülşen'e olan hırsı her geçen gün artmaktadır. Gülşen zor günler geçirmektedir, hem şöhretin ağır yükünü taşımakta hem de evinde huzursuzluk yaşamaktadır. Düğünden sonra yurt dışına giden ve dört yıl boyunca dönmeyen Tuğra ise, tam da bu dönemde kesin dönüş yapacaktır.
 


BÖLÜM ÖZETİ:

Gülşen'in nikah masasında verdiği karar herkesi şoka sokar. Tam mutluluğu yakalamışken yine kaybeden Gülşen hayata karşı iyice çöker. Tuğra şaşkındır... İnanamaz olanlara. Olayın peşini bırakmaya hiç de niyetli değildir.Lale ve Mert'in nikahı kıyılmıştır fakat mutlu olabilecekler midir? Mert'in aklı hala Gülşen'dedir.Gülşen vakıfta faal olarak çalışmaya başlar. Orada onu bekleyen ilginç gelişmeler vardır.Müberra Samet'le vakit geçirmekten keyif almaktadır. İkili sabah programı sunmaya karar verirler.Serkan'ın ölümünden hala habersiz olan Halime, oğlunu iyice özlemeye başlamıştır. 

Yapım:
Faruk Turgut-Gold Flim
Yönetmen:
Bahadır İnce
Senaryo:
Deniz Akçay

Oyuncular:
Ahu Türkpençe
Murat Ünalmış
Nurseli İdiz
Atilla Saral
Şebnem Dilligil


Ahu Türkpençe
Murat Ünalmýþ
Nurseli Ýdiz
Atilla Saral
Þebnem Dilligil


Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/3352/sohret.html