Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Evcilik Oyunu

Evcilik Oyunu
“Evcilik Oyunu”nun kahramanları tüm haftayı oldukça yoğun geçirdiler. Cumartesi akşamı onları ayrı bir heyecan bekliyor… Bu akşam bir çift favori olurken, halk tarafindan en az oyu alan çift “Evcilik Oyunu’ndan” ayrılabilir…

YENİ BÖLÜM
EVCİLİK OYUNU
EVCİLİK OYUNU DEVAM EDİYOR!
Evcilik Oyununda 4 çift , tüm yönleriyle evlilik hayatını yaşıyorlar…
Evcilik Oyunu”nun kahramanları tüm haftayı oldukça yoğun geçirdiler. Cumartesi akşamı onları ayrı bir heyecan bekliyor…
Bu akşam bir çift favori olurken, halk tarafindan en az oyu alan çift “Evcilik Oyunu’ndan” ayrılabilir…
Kahramanlarımız için gün  oldukça eğlenceli başladı… Evlerinin ihtiyaçlari olan eşyalara sahip olabilmek için çok güzel bir fırsatları vardi.
Erkekler,eşlerinin kilosunu doğru tahmin edip,ağırlığınca ev eşyasına sahip olabilecekti.
Acaba bu yarışmayı hangi çiftimiz kazandı?
Yıldız ve Sertaç, Altın Güvercin  şarkı yarışması için  Kuşadası’na gittiler. Yarışmanın finalistlerinden olan Yıldız’ı Sertaç yalnız bırakmadı.
Ama Kuşadası’nda ikiliyi beklenmeyen bir sürpriz bekliyordu.
Kendi ve Yiğit evlerinde başbaşa romantik bir yemek yediler. Bu yemek belki de onların ilişkisinin şeklini değiştirecekti.
Hakan ve Ttuğçe de tanışmalarının birinci ayını kutlamak istediler. Ama,Hakan’ın Tuğçe’ye yaptığı sürpriz yemek, pek de istediği gibi gitmedi. Tuğçenin eski bir erkek arkadaşı, Hakanı çileden çıkardı.
Romantik çiftimiz Bahar ve Mert’in arasında ise beklenmedik gelişmeler yaşandı. Mert’in kıskançlıkları karşısında daha fazla dayanamayacağını söyleyen Bahar, Evcilik Oyunu’ndan ayrılmak istedi.
Yıldız ve Sertaç arasındaki sular durulacak mı? Kendi ve Yiğit’in arasında aşk rüzgarları mı esecek? Hakan ve Tuğçe arasında neler yaşandı? Bahar’ın programdan ayrılma kararı ne oldu? Final gecesi bir çift için son mu olacak? Bütün soruların cevabı  Cumartesi akşamı Evcilik Oyunu’nda cevaplanacak..“Evcilik Oyunu” 05 Haziran  Cumartesi,  Saat 23.00’da ve hafta içi her akşam  saat 23.00 da  Show Tv ekranlarında.


Yapım:         SİNEVİZYON
Yapımcı:         PELİN AKADSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/33877/evcilik-oyunu.html