Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Komiklik Zor Zanaat

Komiklik Zor Zanaat
Programa Sanatın Değerini Bizlere Öğreten Büyük Usta Zihni Göktay Konuk Oluyor…

Programa Sanatın Değerini Bizlere Öğreten Büyük Usta Zihni Göktay Konuk Oluyor…    
ABDULLAH ŞAHİN İLE KOMİKLİK ZOR ZANAAT
Televizyon dünyamızın ilk yıldızlarından usta tiyatrocu Abdullah Şahin komedyenlik sanatının anı ve sırlarını izleyiciler ile paylaşıyor. Şahin halkımızı uzun yıllardır kahkahaya boğan ünlü “komik”leri bir bir tv8 ekranlarında ağırlayacak. Her programda anılar, belgeler, eski klipler, film sahneleri ve espriler birbirini izleyecek.
Usta tiyatrocu Abdullah Şahin bundan böyle her hafta tiyatro dünyasından ünlü bir konuğu ekranlarınızda ağırlayacak. Şahin’in konukları aynı zamanda geçmişte aynı sahneyi paylaştığı ya da aynı filmlerde rol aldığı yol arkadaşları olacak.
Sahne, televizyon, sinema dünyasının bu önemli isimlerinin en güzel anıları Abdullah Şahin’in sahnesinden izleyenlere aktarılacak.
Komiklik Zor Zanaat’in 6 Haziran Pazar günü program konuğu sanatın değerini bizlere öğreten büyük usta Zihni Göktay… Şahin programda Göktay ile tiyatro sahneleri,film setleri üzerine keyifli bir söyleşi gerçekleştiriyor…
Tiyatro sahnesini çağrıştıran bir dekorda ustaların keyifli ve eğlenceli sohbeti 6 Haziran Pazar 16:30 Komiklik Zor Zanaat’de tv8’de…
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/33887/komiklik-zor-zanaat.html