Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Dr Who

Dr Who
Adam Mitchell, TARDIS’le yolculuk etmenin mucizelerine tanık olur. Gelecekte Uydu 5, bütün Dünya İmparatorluğu’na yayın yapmaktadır. Ama 500’üncü kata terfi edenlerin hiçbiri geri dönmemektedir.

Ekranların Kült Dizisi
“DR. WHO ”
3 Bölüm Peş Peşe
İngiltere’de izlenme rekorları kıran, dünyanın dört bir yanında büyük hayran kitleleri edinen BBC imzalı kült yapım “Dr. Who”, 1. Sezon bölümleri ile her Pazar 3 bölüm peş peşe e2’de...
YEDİNCİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK? / Uzun Oyun
Adam Mitchell, TARDIS’le yolculuk etmenin mucizelerine tanık olur. Gelecekte Uydu 5, bütün Dünya İmparatorluğu’na yayın yapmaktadır. Ama 500’üncü kata terfi edenlerin hiçbiri geri dönmemektedir. Doktor, insanlığın manipüle edildiğinden kuşkulanmaktadır. Her şeyi kontrol altında tutan “Editör” kimin hesabına çalışmaktadır ve Adam, Zaman Lordu’nun yol arkadaşı olmak için gereken özelliklere sahip midir?
SEKİZİNCİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK? / Babalar Günü
Rose, 1987’de babası öldüğünde henüz bir bebektir. Doktor, Rose’u söz konusu zamana, olayın meydana geldiği yere götürür. Rose babasının ölümüne seyirci kalamayacağı için onu, yaklaşmakta olan arabanın önünden iterek kurtarır. Ama böyle yaparak zaman dengesini bozar ve tarihin akışını değiştirir. Dünya zaman anomalileri sonucunda ortaya çıkan pterodactyl benzeri yaratıkların saldırısıyla karşı karşıya kalır.
DOKUZUNCU BÖLÜMDE NELER OLACAK? / Boş Çocuk
Doktor ve Rose, Londra’nın bombardıman altında olduğu 1941 yılına döner. Ordu, esrarengiz bir silindiri korurken, bombalar altında yaşamaya çalışan evsiz çocuklar da gizemli bir başka çocuğun tehdidi altındadır. Rose, göz kamaştırıcı Yüzbaşı Jack Harkness’la tanışır. Yoksa kendine Doktor’dan da iyi bir kahraman mı bulmuştur?
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/33889/dr-who.html