Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > La Lakers-Boston

La Lakers-Boston
NBA’de basketbolseverlerin merakla beklediği ve NBA’in en çok şampiyon olan iki takımının karşı karşıya getiren dev finalinin ilk maçını son şampiyon Los Angeles Lakers, Boston Celtics karşısında 102-89 kazandı. Ikinci maç da Los Angeles’da.

NBA Final Serisi Sadece NTV’de
LA LAKERS  - BOSTON
NBA Finali 2. Maç
NBA’de basketbolseverlerin merakla beklediği ve NBA’in en çok şampiyon olan iki takımının karşı karşıya getiren dev finalinin ilk maçını son şampiyon Los Angeles Lakers, Boston Celtics karşısında 102-89 kazandı. Ikinci maç da Los Angeles’da. Lakers saha avantajını koruyabilecek mi?
 Pazartesi sabahı saat 03:00’de başlayacak final serisi 2. maçı da canlı yayınla sadece NTV’de ekrana gelecek. Tekrar yayınları ise NTV Spor’da... Ayrıca HD yayın kalitesiyle Doğuş Yayın Grubu’nun yeni kanalı HD-en’de... HD-en D-Smart 116. kanalda.
Dev final, yıldız basketbolcuların duellosuna da sahne oluyor. Basketbolseverler Boston’da Paul Pierce, Kevin Garnett ile La Lakers’ta Kobe Bryant, İspanyol yıldız Pau Gasol’un daha ilk maçta sazı ellerine almasına sahne oldu. İkinci maçta da bu dört oyuncuyu izlemek büyük keyif verecek.
Yedi maçlık seride 4 galibiyet kazanan takım şampiyon olacak.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/33893/la-lakers-boston.html