Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Extra Extra Small

Extra Extra Small
Hafta sonları ailece ne yapsak sorusu tarihte Extra Extra Small’dan önceye denk düşüyor. Artık Türkiye’de tüm aileler Extra Extra Small izliyor.

Extra Extra Small
Ebru Cündübeyoğlu’nun sunuculuğunda Star TV’de yayınlanan Extra Extra Small, artık her Cumartesi ve Pazar sizlerle…
5.bölüm:
Televizyonlarınızın ayarlarıyla oynamayın lütfen, bu gördüğünüz küçücük insanlar gerçek!
Küçük bir aradan sonra Extra Extra Small bu hafta Cumartesi ve Pazar günleri öğleden sonraları yeniden sizlerle...
Onlar gönül rızasıyla küçülüp dağınık mı dağınık bir evde sıkı bir yarış çıkaracaklar. Babaların salondaki krallığı bu evde biraz sarsılacak. Annelerin mutfakta yepyeni hünerlerini göreceksiniz. Çocukların dev oyuncaklarla nasıl eğleneceğine yine bu evde şahit olacaksınız… Bu evde çamaşır makinesi de temizlik için değil birincilik için dönüyor. Türkiye’nin farklı yerlerinden gelen üç aile, hem eğlenmek hem de birinci olmak istiyor.
Yılmaz Ailesi taktiği önceden çözmüş; Rakipleri yıldırmak küçülmenin tadına varmak. Zaten mini minnacık olan Sude küçülünce eşyaların arasında kaybolmaktan korkuyor sadece. Kebapçı Sumak ailesi “Çiğ köfte kebap isot bizim rakibimiz yok” diyerek iddialı başlıyorlar. Minik Sumaklar Emir ve Ebru babalarının rakipleri çiğ köfte gibi yoğuracağından emin. Rakipleri ürkütmeye geliyoruz diyen Ürkünç ailesi de bu büyük maceraya hazır gözüküyor.
Hafta sonları ailece ne yapsak sorusu tarihte Extra Extra Small’dan önceye denk düşüyor. Artık Türkiye’de tüm aileler Extra Extra Small izliyor.
Büyük olmaktan sıkıldıysanız, 5 Haziran Cumartesi ve 6 Haziran Pazar 16.30’da Extra Extra Small’u kaçırmazsınız…
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/33895/extra-extra-small.html