Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Aşk Bir Hayal

Aşk Bir Hayal
Asmin, Hacer’le cezaevinde konuştuktan sonra bir hayli umutlanmıştır. Hacer’in eninde sonunda Altay bebeğin yerini söyleyeceğine inanır. Asmin için bir umut belirmiştir, yüreği heyecanla dolu beklemektedir.

ASMİN’İN SON UMUDU HACER ÖLDÜRÜLÜYOR! CEZAEVİNDEKİ MİRAN AĞA’NIN ALTAY’A HAZIRLADIĞI KORKUNÇ PLAN NE?
AŞK BİR HAYAL (Yeni Bölüm)
Aşk Bir Hayal” heyecan ve duygu yüklü yeni bölümü ile 6 Haziran Pazar günü saat 20.00’de Atv’de!
35. Bölüm:
Asmin, Hacer’le cezaevinde konuştuktan sonra bir hayli umutlanmıştır. Hacer’in eninde sonunda Altay bebeğin yerini söyleyeceğine inanır. Asmin için bir umut belirmiştir, yüreği heyecanla dolu beklemektedir. Aslında bu bekleyişi de boşa değildir. Hacer kararını verir. Asmin’i evladından ayrı bırakmayacaktır ve Miran Ağa’ya rağmen bebeğin yerini söyleyecektir. Asmin’in kaderi bu kez de Hacer’in koğuşundaki kadınlar yüzünden yön değiştirir. Hacer’e zaten zıt giden kadınlar gece arbedede Hacer’i şişleyip öldürürler. Asmin’in oğluna giden can damarlarından biri daha kesilmiştir.
Öte yandan Miran cezaevinde boş durmaz. Asmin ve Altay’ın dünyasını daha da karartmak için dışardaki piyonlarıyla Mardin’i kana bulamak için yine tetiğe basar. Bu kez namlunun ucunda Altay vardır.


Yapım        : Erler Film
Yapımcı        : Türker İnanoğlu
Yönetmen        : Metin Balekoğlu
Senaryo        : Z. Suna Dölek
Oyuncular        : Nehir Erdoğan (Asmin), Orhan Kılıç (Miran Ağa), Emre Kızılırmak (Altay), İpek Özkök (Nevin), Macit Sonkan (Peyman Ağa), Murat Ergun (Gabriel), Nazan Diper (Dildar), İrem Sultan Cengiz (Güle), Mazlum Kiper (Atıf), Ayşen İnci (Nevin Anne), Kadir Turan (Abdo), Kemal Denizci (Hasip), Bülent Düzgünoğlu (Yüzbaşı)Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/33897/ask-bir-hayal.html